Oprava a servis plynových kamen – nepodceňujte kontroly

Oprava a servis plynových kamen
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 27.9.2020 | Služby

Praha (Pressweb) - Když se dlouho nestaráte o své plynové spotřebiče a nedáváte je pravidelně kontrolovat, přijde chvíle, kdy budete muset zavolat opraváře. Oprava a servis plynových kamen vás pak může vyjít hodně draho. Každý technik vám potvrdí, že kontrola jednou za rok se vyplatí. Při ní se vyčistí spalinové cesty, hořáky a těleso topidla. Technici zkontrolují funkci regulačních hlavic, piezo-zapalovače, termostatu a případné vadné díly nahradí. Samozřejmostí je, že zkontrolují, zda někde ve spoji neuniká plyn. I drobná netěsnost může být problém, protože odjedete na dovolenou a unikající plyn se bude hromadit v místnosti. 

Oprava a servis plynových kamen – využijte služeb Plynoservis Praha

Oprava a servis plynových kamen je jednou z činností Plynoservisu Praha. Tato firma zajišťuje servis plynových spotřebičů v Praze a okolí. Jde o průtokové ohřívače, plynová kamna, karmy, plynové sporáky a plynové kotle. Jsou to většinou výrobky firem Mora, Gamat, Moratop a Karma. Oprava a servis plynových kamen je nepříjemná v zimě. Když závada vyřadí váš spotřebič v tomto období, není jisté, zda se podaří sehnat okamžitě opraváře. Ale společnost Plynoservis Praha nabízí 24hodiný servis, takže můžete volat v kteroukoli dobu. Má třicetileté zkušenosti v oboru a řadu zkušených techniků.

Pro pojišťovnu jsou důležité revizní zprávy

Oprava a servis plynových kamen, kotlů, karem a průtokových ohřívačů není to jediné, čím se firma zabývá. Nabízí také pravidelné roční kontroly a revize. Revizní prohlídka je podle zákona povinná a dělí se na vstupní revizi, provozní a revizi po delší odstávce zařízení. Hlavní význam revize je v tom, že technici odhalí úniky plynu nebo závady, které by k úniku plynu mohly vést. Pokud uniklý plyn způsobí škodu, revizní zpráva je to první, co pojišťovna požaduje. Pokud chybí, pojišťovna škodu odmítne zaplatit. Součástí revizní zprávy je výčet závad a nedostatků, které uživatel musí dát do určité doby opravit.

 

Témata: oprava plynových kamen, servis plynových kotlů, revize plynových kotlů | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300