Proč k vybavení ordinace patří klinické vyšetřovací podložky?

Zadavatel: BEOM.cz | 27.9.2019 | Zdraví
KatrinCz.eu
Autor fotografie:

Kdykoliv přijdete do ordinace nějakého lékaře a je v ní umístěno i vyšetřovací lehátko, najdete na něm i papírové podložky na lehátko. Proč tomu tak je? A jak tomu bylo dříve?

Nebyli jednorázové hygienické podložky

Dříve lékaři neměli k dispozici jednorázové hygienické podložky v té podobě, jak je známe dnes. Proto bývalo zvykem, že na lehátku bylo klasické bavlněné prostěradlo a ve spodní části lehátka v oblasti nohou byl natažený ještě přes prostěradlo pevný igelit, aby se prostěradlo a lehátko neušpinilo od bot pacienta. Prostěradlo však vůbec nebylo hygienické – vždyť se na něm během dne vystřídaly i desítky pacientů! Pokud se ušpinilo třeba od krve nebo od léčiv při ošetření zranění, musela zdravotní sestra prostěradlo stáhnout, dát do špinavého prádla a potáhnout na lůžko nové. Nyní je vše o mnoho snadnější!

Praktické podložky na vyšetřovací lůžko

Díky inovativním metodám jsou nyní v sortimentu KatrinCz.eu velmi praktické jednorázové podložky na vyšetřovací lůžko. Jsou papírové a dodávají se v rolích, které lze umístit na stojan k vyšetřovacímu lehátku. Snadným pohybem odvinete z role přesně kus, který potřebujete. Když pacient odejde, vhodíte použitý kus do odpadkového koše a jednoduše zas natáhnete nový. Každý pacient si tak lehne na čisté a hygienické lehátko. Toto řešení ocení nejen personál ordinace, ale i pacienti! Podložky jsou k dostání v několika rozměrech a pasují na každé vyšetřovací lůžko. Zaručují vysokou úroveň hygieny a zároveň chrání samotné lehátko před předčasným opotřebením. Jednotlivé role jsou lehké a skladné, proto s nimi mohou prakticky manipulovat i zdravotní sestřičky – balíky klasických bavlněných prostěradel byly pěkně těžké – vzpomínáte?

Kvalitní papírové podložky na lehátka

Samotné papírové podložky jsou pevné a kvalitní a jen tak neprosáknou. Lehátko tedy spolehlivě ochrání a jen tak se neprotrhnou. Vybrat si můžete i z různých kvalit papíru z kategorií Katrin Classic nebo z prémiové řady Katrin Plus.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz