Chcete mít svoje novorozené miminko co nejblíž u sebe a zároveň si zachovat svoje pohodlí v posteli?

Zadavatel: BEOM.cz | 27.9.2019 | Reality, bydlení
Autor fotografie:

Čekáte nový přírůstek do rodiny a pořizujete výbavičku? Kromě dětského oblečení a kočárku je také velmi důležitý výběr dětské postýlky! Pokud jste jako maminka přesvědčená, že chcete mít své miminko po celou noc co nejblíže u sebe, je třeba na to vzít při výběru dětské postýlky ohled. Na trhu je totiž k dostání například i přídavná dětská postýlka k posteli rodičů. A k čemu že je takováto postýlka dobrá? Pojďme si to důkladně vysvětlit!

Dětské postýlky k posteli rodičů

Dětská postýlka k posteli rodičů je podobná té klasické a pokud nevyužijete možnost ji upevnit k manželské posteli, poslouží vám stejně jako volně stojící. Na Scarlett.cz si můžete vybrat postýlky se stahovací nebo zcela odnímatelnou jednou bočnicí. Postýlka je vybavena bezpečnostními pásky, které slouží k uchycení k lamelám roštu velké postele. Díky tomuto mechanizmu je dětská postýlka pevně připevněná k vaší posteli a vzniká tak rozšířená plocha pro vás a pro miminko, aniž by se postele od sebe rozjížděly. To oceníte zejména při nočním kojení, kdy máme děťátko bezprostředně u sebe, ale zároveň nemusíte mít strach z jeho zalehnutí a díky své postýlce vám nebude odpírat místo a vy si můžete dopřát beze strachu o něco kvalitnější spánek.

Dětské mini postýlky

V sortimentu má Scarlett.cz nejen klasické rozměry těchto přídavných postýlek a to 120 x 60 cm, ale i další. Oblíbenou se stala zejména dětská mini postýlka s rozměrem 90 x 41 cm. Tyto postýlky jsou díky své zmenšené velikosti vhodné pro účel připevnění k posteli rodičů a při tom v ložnici nezaberou příliš mnoho místa. Postýlky jsou připraveny v tradiční bílé barvě, dále je zde barva ořech, přírodní dřevo a zakoupit si můžete i variantu ECO, která je bez povrchové úpravy. Některé postýlky mají polohovací rošt a k dostání jsou i praktická kolečka, která usnadní manipulaci s postýlkou po bytě. V sortimentu internetového obchodu Scarlett.cz najdete i kvalitní matrace do dětské postýlky a širokou nabídku povlečení.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz