Proč začít využívat podložky na vyšetřovací lůžko?

Zadavatel: BEOM.cz | 27.9.2019 | Zdraví
Xobaly.cz
Autor fotografie:

Vlastníte lékařskou ordinaci? Pak jistě chcete pro své pacienty to nejlepší vybavení. K otázce hygieny se váže mnoho zdánlivě nepatrných maličkostí. Například hygiena samotného vyšetřovacího lůžka. Udržet vysokou míru hygieny právě na místě, kde se za celý den vystřídá mnoho pacientů není se může zdát poměrně náročné. Máme ale skvělé řešení!

Využijte jednorázové hygienické podložky

Využít můžete skvělé a praktické jednorázové hygienické podložky na lékařská lehátka. Jejich použití je velmi snadné. Jsou baleny v praktických rolích, takže je můžete připevnit třeba nad samotné lůžko a pouhým tažením vždy natáhnout novou podložku. Materiál je velmi pevný a jen tak se neroztrhne, ani nepromáčí. Papírové podložky na lehátka tak představují moderní řešení nové generace, které přijde vhod nejen personálu ordinace, ale i pacientům.

Jaké podložky na vyšetřovací lůžko se používaly dříve?

Dříve tyto možnosti vůbec nebyly! Zdravotní sestřičky musely tahat těžké balíky s bavlněnými prostěradly. Na vyšetřovacím lehátku pak bylo místo podložky na vyšetřovací lůžko natažené klasické bavlněné prostěradlo a ve spodní části v oblasti nohou byl natažený přes prostěradlo pevný igelit, aby se lůžko nepošpinilo. Prostěradlo bylo na lehátku natažené povětšinou tak dlouho, dokud se neušpinilo od krve, nebo od medikamentů podávaných při ošetření. O nějaké hygieně tedy rozhodně nemohla být vůbec řeč! V neposlední řadě nyní s novou generací podložek odpadá i tahání těžkých bavlněných prostěradel, což jistě ocení i každá sestřička.

Kvalitní papírové podložky na lehátka

Na internetovém obchodě Xobaly.cz si můžete vybrat papírové podložky na lehátka v různých rozměrech a také v různých kvalitách papíru. Od standardní klasické, až po pevnější a kvalitnější, která se vyznačuje vyšší gramáží papíru.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz