Užívejte si svou neřest zdravě a s chutí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 7.8.2020 | Potraviny, tabák

Kouření cigaret se v mnoha oblastech společnosti dostává do nepříjemného povědomí a v jiných oblastech se postupně stává problémem, který už má v moci dokonce znepříjemnění rodinného rozpočtu. Ať už se bavíme o první či druhé variantě, tak se stále větší počet lidí oddává nové variantě této kratochvíle – elektronickým cigaretám.

Elektronické cigarety jsou příjemnější pro okolí

Asi největším důvodem, proč lidé odsuzují kuřáky a nechtějí s nimi být v blízkém kontaktu je typický smrad, který z cigaret vzniká. Spalování dehtu je totiž nejen nezdravé, ale především přímo zdrojem smradlavého kouře. V elektronických cigaretách je princip spalování zcela odlišný. Namísto tabáku se zde odpařují specifické směsi na bázi vodního roztoku a tím pádem zde nejen, že chybí nepříjemný zápach, ale navíc bývají tyto směsi často vylepšené o pomocné věci jako jsou parfémové směsi, a dokonce i příchutě. Elektronická cigareta je tak mnohem příjemnější pro okolí, a dokonce i zdravější pro uživatele.

Ohromný výběr variant a doplňků

Druhou otázkou je pak dostupnost a cena elektronických cigaret. Dnes je již můžeme zakoupit v mnohých kamenných prodejnách ve větších městech a zároveň je odkudkoliv lze zakoupit pomocí specializovaných portálů. Internetové obchody mají v sortimentu nejen výtečné cigarety, ale i veškeré doplňky a náplně. Ceny jsou přitom většinou v rámci stokorun a po první investici zjistíte, že je koupě elektronické cigarety i velká ekonomická úleva.

Vybrat si tak můžeme z různých druhů velikostí, barev a tvarů jednorázové cigarety a následně je vybavit doplňky jako je například specifický náustek či úchopová část. Dokoupit lze i různé palné směsi, které mohou být v různých vůních a příchutích, stejně tak i s různým složením a rozdílným obsahem nikotinu. To nám může napomoci jak při ukojení chuti na cigaretu, tak i při postupném zbavování této závislosti.

 

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667