Jak to vypadá, při objednávce kuchyně na míru?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.8.2022 | Služby

Kuchyně na míru jsou v dnešní době již velice komplexním servisem, u něhož je samotné řemeslné zpracování kuchyně spíše jen součástí služby. Dnes už máte možnosti vidět maximum kuchyně především díky vzorkovníkům a modelážím. A také mnohé další výhody.

To pochopitelně platí nejen u všech profesionálních společností, ale také přímo u nás. A právě dnes vám přinášíme informace o tom, jak taková objednávka kuchyně na míru může vypadat také od nás.

První kontakt a návrh

Náš zákazník, náš pán. To pochopitelně platí i v tomto případě, a proto se nemusíte bát toho, že bychom nechtěli poslouchat vaše návrhy a tužby. Kontakt na nás najdete na kuchyne-pavlik.cz. Jakmile se dohodneme na schůzce, tak se většinou naši pracovníci staví přímo v místnosti. Zde si můžeme dohodnout všechny věci ohledně vašich představ, včetně všech požadavků. Zároveň si ale pracovníci pečlivě naměří proporce místnosti, aby mohla budoucí kuchyně na míru splnit potřeby prostoru.

Co nejlepší představa ještě před začátkem

Ještě, než začneme vůbec stavět kuchyni, tak budete mít velice dobrou představu, jak bude vypadat. Můžeme vám totiž dát k dispozici vzorníky standardních materiálů, které se užívají. Na živo tak můžete zkusit na dotek povrchy a prohlédnout si reálné barvy. Mimo toho ale také uvidíte budoucí vzhled vaší kuchyně na míru díky počítačové modelaci přímo ve vašem prostoru. Můžete tak ještě dodat korekce.

Pak už se „jde na věc“

Jakmile je všechno dohodnuto, tak jde kuchyně na míru do výroby. Výroba většinou trvá od dvou týdnů výše podle toho, jak moc je kuchyně složitá a jak moc jsme vytíženi. Jakmile je kuchyně kompletní, tak ji doručíme přímo k vám a na místě se postaráme o její profesionální složení. To trvá většinou kolem jednoho až dvou dní. Opět v závislosti na složitosti kuchyně.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667