Podpora podnikatelů i prodej nemovitostí. S naší realitní kanceláří se v Praze neztratíte

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.8.2022 | Reality, bydlení

Praha je prostředím, kde je víceméně v jakémkoliv oboru podnikání dost složité nejen začít, ale také s udržet. A reální trh v tomto případě rozhodně není žádnou výjimkou. Díky realitním kancelářím jako je ta naše ale nemusíte být ani zdaleka sami na svoje podnikání.

Nechte si pomoci od profesionálů. Dokážeme vám pomoci nejen při prodejích i nákupech nemovitostí profesionální asistencí a odhadem ceny, ale dokážeme vám také pomoci s udržením podnikání bez rizik a strachů, které za běžných okolností majitele zužují.

Nebojte se podnikat s pronájmy nemovitostí

Podnikatelů, kteří se namísto přímého prodeje pouštějí do dlouhodobého pronájmu nemovitostí, je v Praze opravdu jenom malé procento. A je to škoda, protože jsou přesně tito lidé největším zdrojem dostupného bydlení v České republice, a hlavně v Praze jako takové.

Ačkoliv totiž činžovní domy Praha má ve velkém množství, tak je velké procento z nich neustále v soukromém vlastnictví sdružení vlastníků bytů. Ačkoliv jsou tak bytové kapacity i po okrajích Prahy, tak se potýkáme s tím, že nejsou volné pro ty, kteří by teprve do Prahy přicházeli v rámci svého přesunu. Správa nemovitostí vám ale pomůže provozovat svoje podnikání bez běžných rizik!

Nákupy a prodeje nemovitostí pod kontrolou

Na našich stránkách happyhouserentals.com se můžete podívat na velké portfolio nemovitostí a zákazníků, které jsme v průběhu posledních let vytvořili. Jedná se o výsledek dlouhé praxe v dohadování cen a zajišťování plynulých a bezproblémových prodejů a nákupů v Praze. Místní prostředí je oproti zbytku republiky extrémně specifické a zorientovat se zde není žádná legrace. S desítkami let praxe v zádech to ale rozhodně není ničím, co bychom dnes nezvládli během vteřiny.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667