Kompletní realitní servis na jednom z nejpřísnějších trhů v České republice

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.8.2022 | Reality, bydlení

Praha je rozhodně bezesporu jedním z těch realitních trhů, které patří mezi nejpřísnější. Zorientovat se a přežít v rámci pražského realitního trhu rozhodně není žádná legrace. I náš vstup do trhu před desítkami let byl pořádnou očistou a dodnes si z toho odnášíme jenom ty nejlepší zkušenosti.

Dnes jsme ale s desítkami let zkušeností a praxe v zádech zde, abychom vám dokázali pomoci. Naše realitní kancelář se věnuje speciálně Praze a jejímu těsnému okolí již od jejího založení. A díky tomu vám dokážeme nabídnout ty nejlepší služby v rámci našeho hlavního města.

Nakupujte a prodávejte opravdu za reálné ceny

Nákupy a prodeje za reálné ceny. To je tím, co je potřeba zmínit mezi prvními věcmi. Praha má velice složitý systém ohodnocení nemovitostí. Proto není vzácností, že v rámci jediného dne lidi mnohokrát přeplatí nějakou nemovitost, zatím co na jiné ohromně prodělají kvůli nízkému sebevědomí při prodeji. Hraje zde ohromné množství kritérií, mezi nimiž je například i dostupnost. Většinu nemovitostí jako kanceláře, jednotkové byty nebo činžovní domy Praha nabídne ve vysokém počtu. Ale jen některé jsou na trhu i dlouhodobě dostupné.

Servis pro majitele nemovitostí je samozřejmostí

Být majitelem nemovitosti v Praze a provozovat ji kupříkladu pro pronájem jednotlivých prostor a služeb, se řadí rozhodně mezi nejtěžší a nejrizikovější služby. I proto na našich stránkách happyhouserentals.com nabízíme mezi spoustou dalších služeb i správu nemovitostí. Ta je zaměřena právě na ty, kteří chtějí pronajímat svoje nemovitosti, ale chtějí to přitom dělat s maximální pohodou, a hlavně v materiálním a finančním bezpečí. Jedná se o jednu ze služeb, které jsou dlouhodobě našimi nejužívanějšími a pro klienty nejpodstatnějšími.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667