Vaši specialisté na nákupy a prodeje nemovitostí v Praze

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.8.2022 | Reality, bydlení

Připravujete se na svoje první nákupy či prodeje nemovitostí v hlavním městě? Nebo naopak jste již zkušenými prodejci, ale chcete mít za zády opravdu spolehlivé partnery? Pak je tady naše realitní kancelář a všechny její služby! Na pražský realitní trh se specializujeme již desítky let.

Za ony desítky let jsme mohli zjistit, že trh v Praze je opravdu neúprosný a mnohdy velice specifický. Hlavně co se týče cen nemovitostí a kritérií, podle kterých se odhadují. A všechny tyto zkušenosti předáváme našim spokojeným klientům, mezi které se můžete zařadit kdykoliv také vy!

Získejte profesionální odhad ceny i všechen servis

Chcete opravdu kvalitní odhad ceny a vědět tak, že neproděláte? To je jedna z věcí, které se v žádném případě nebojíme nazvat jako naši specialitu! V Praze je opravdu to nejtěžší odhadnout správně cenu nemovitostí. Zatím co na jedné straně má činžovní domy Praha v řádku několika, jinde to mohou být při nejlepším celé desítky.

Cena v Praze se totiž určuje jako jednotlivý součet jednotlivých kritérií. Dá se říci, že každé splněné nebo nesplněné kritérium znamená nárůst či pokles ceny. A přitom je třeba počítat s tím, že každé kritérium má také svoji váhu a přednost.

Portfolio spokojených zákazníků

Základem pro opravdu kvalitní podnikání je portfolio kvalitních zákazníků. Naše společnost si dokázala za dlouhé roky spolupráce jak se soukromými osobami, tak i právními subjekty vypěstovat opravdu velké množství lidí, kteří mohou naše služby doporučit. Na našich stránkách happyhouserentals.com se ostatně sami můžete podívat na názory našich klientů na naše služby. Mimo toho tam najdete i detailní popis všech služeb a chybět nebude ani seznámení s nejdůležitějšími členy našich realitních týmů včetně jejich specializací.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667