Vše, co potřebujete pro profesionální nádrže od prodeje až po jejich pronájem

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.8.2022 | Auto-moto, logistika

Profesionální nádrže na paliva jsou pro mnohé společnosti naprosto nepostradatelnou záležitostí. Možnost všechna vozidla neustále vypravovat na cesty s plnými nádržemi za paliva konzistentní ceny zkrátka ušetří spoustu financí i času. Od plánování finančních toků, přes program a časové možnosti, je tak taková nádrž velkým bonusem, který můžete mít.

Pořízení takové nádrže ale už zdaleka není takovým problémem, jakým to mohlo být před lety. Zcela naopak, dnes i díky naší společnosti mohou firmy v širokém spektru profesí využívat profesionálních nádrží na paliva jak dlouhodobě, tak i podle svých potřeb.

Prodej nádrží té nejlepší kvality

Naše společnost eurotankdiesel.cz se v první řadě věnují především prodeji nádrží. V našem sortimentu najdete nádrže na AdBlue a nádrže na naftu prémiové kvality od anglické společnosti KingSpan.

Hlavní součástí našeho sortimentu je profesionální série FuelMaster, která nabízí všechny benefity průmyslových špičkových nádrží, které byste mohli očekávat. V první řadě jsou určeny pro společnosti s větším počtem vozidel, podle čehož se odrážejí také jejich základní parametry. Nádrže jsou většinou s kapacitou v tisících litrech, přičemž je jednou z nejdůležitějších vlastností tankování přes průmyslové průtokoměry, které dokonce mají aktivaci pouze speciálními čipy. Díky tomu můžete velice detailně sledovat, jak se čerpání paliv vyvíjí pro jednotlivé vozy a řidiče.

Možnost zapůjčení nádrží

Jenže jsou i společnosti, které vlastní nádrže na naftu zkrátka nedokáží uživit celoročně. Může jít například o stavební firmy nebo agrární podniky. V takovém případě naše společnost nabízí možnost dlouhodobého i krátkodobého vypůjčení nádrží, včetně jejich dovážky a případného servisu. Dobu výpůjčky si navíc za standardních podmínek lze prodloužit.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667