Pes hlavou dolů dorazí i do Teplic!

V lázeňském městě proběhne příští sobotu první festival jógy
Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 27.8.2020 | Sport, volný čas, zábava

Teplice (Pressweb) - 27. 8. 2020: Pes hlavou dolů je název jedné z pozic jógy. První zářijovou sobotu pod stejným názvem vypukne v Teplicích první festival jógy.

„Jóga je poslední dobou hodně v kurzu. Několik dobrých teplických cvičitelek jógy se dalo dohromady a rozhodly se přilákat zájemce do našeho města,“ říká Pavla Lehnerová, výkonná ředitelka turistického centra VisitTeplice.

Festival Pes hlavou dolů se koná v sobotu 5. září od 10 hodin v prostorách Sokola Trnovany. Cena celodenní vstupenky je 400 korun, jednotlivá lekce vyjde na 150 korun. Akci společně pořádají Yoga-Yoga Studio, Studio Joga, Studio Teplice Jóga a Power-joga Teplice.

Teplické lektorky budou až do podvečerních hodin nabízet různě náročné lekce, chybět nebude ani cvičení pro děti předškolního věku (za desetikorunu) nebo partnerská jóga. V prodeji budou k ochutnání vegetariánské zákusky a chuťovky připravené šéfkuchařkou Luckou Beyerovou i jógové oblečení a pomůcky.

„Věřím, že půjde o další lákadlo, které do Teplic přivede spoustu Čechů a Češek,“ dodává šéfka turistického centra. Pobyt v lázeňském městě celé rodině zpříjemní i výhody, které za výhodnější ceny nabízí karta TepliceCARD nebo některý z tématických výletů, které centrum VisitTeplice organizuje.

::

Společnost VisitTeplice od roku 2017 poskytuje služby v oblasti cestovního ruchu a volnočasových aktivit pro návštěvníky města Teplice, regionu Teplicka a Ústeckého kraje. Ve své oblasti je jedinou společností takového typu. Provozuje vlastní informační centrum a webové stránky www.visitteplice.com. Propojuje místní hotely, restaurace, muzea a ostatní provozovatele zařízení cestovního ruchu. Společnost poskytuje průvodcovské služby a spravuje řadu významných místních památek, např. poutní místo nad ostatky křesťanského mučedníka ze 4. století St. Clari nebo vyhlídkovou věž kostela sv. Jana Křtitele s interaktivní expozicí. VisitTeplice provozuje jízdy turistickým vláčkem Humboldt a výlety kabriobusy, nabízí turistům kartu na levnější jízdenky a vstupenky a mobilní aplikaci v devíti jazykových mutacích.

Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024