IPHA Swis představuje elegantní design i lákavé barvy

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 27.8.2019 | Potraviny, tabák


IPHA Swis představuje elegantní design i lákavé barvy

Pojem elektronické cigarety se mezi lidmi skloňuje již poměrně dlouhou dobu. Je to už nějaký pátek, co se zdravá alternativa kouření poprvé objevila na trhu a za uplynulé roky si elektronické cigarety dokázaly získat obrovské množství fanoušků a příznivců. Vzhledem k tomu, že pro tělo a zdraví celkově nepředstavují takovou zátěž, se není čemu divit, že jsou stále oblíbenější, vyhledávanější a populárnější.

Nabídka reaguje na poptávku

Elektronické cigarety zajímají stále více lidí. A to je jedině dobře. Představují totiž revoluci v kouření, které v takové míře neohrožuje zdraví, protože kuřáci do sebe již nevdechují dehet a další desítky škodlivých látek, jako tomu bylo u klasických cigaret, ale vdechují pouze čistou páru obohacenou o nikotin, protože co si budeme povídat – o nikotin jde v tomto případě především, neboť jeto právě nikotin, který v kuřácích vzbuzuje závislost. S novinkami přichází i oblíbená značka elektronických cigaret IPHA Swis, která reaguje svou nabídkou na velkou poptávku a přichází tak s novým designem i lákavými odstíny.

Novinka, která vás ohromí

Novinka v podobě IPHA Swis Stainless Steel Pod Kit vám určitě vyrazí dech. Ta hle elektronická cigareta se skládá z těla baterie, na kterou je nasazena cartridge tvořící páru. Cartridge je následně ukryta stylovým náustkem, který nikterak nenarušuje celkový design a tvoří druhou část cigarety. Velkým lákadlem této novinky je moderní designové provedení, které nadchne každého, kdo se chce svou elektronickou cigaretou hrdě chlubit. Lákavé jsou i barevné odstíny, do kterých se novinky IPHA Swis zahalily a mezi kterými můžete vybírat.

Dokážete odolat?

Novinku IPHA Swis Stainless Steel Pod Kit ve všech designových a barevných provedeních seženete v e-shopu e-cigo.cz, kde kromě těchto novinek najdete i další zboží, které rozhodně stojí za pozornost. Při nákupu nad 1000 Kč získáte dopravu zdarma.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667