Chytré řešení ložnice v malém bytě

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 27.8.2014 | Reality, bydlení

Uničov (Pressweb) - Malé byty už dnes nejsou žádným překvapením. Právě naopak. Mnozí by byli v šoku, kdyby se mohli ve vlastním bytě volně nadechnout. Byty dnes představují jeden malý prostor, kde se musí vejít vstupní hala, obývací pokoj, kuchyně, jídelna a ložnice. Mnohdy se většina spokojí jen s miniaturní kuchyní a obývacím pokojem. V obývacím pokoji se jí, spí i relaxuje. Abyste dosáhli optimálního řešení vašeho bydlení, aniž byste byli nuceni denně rozkládat a skládat sedačku potřebujete alespoň padesát metrů čtverečných prostoru.

Máme byt, ale nemáme místo

Bez ložnice se chvíli žít dá – rok, dva. Ale co je moc, je moc. V okamžiku, kdy už vás na půl dospělý a na půl studentský život přestane bavit, rozhodnete se dospět a pořídit si skutečnou postel. Kam ale s ní? Jeden neskutečně malý prostor, kde se má vejít naprosto všechno moc možností nenabízí. Zkuste postavit posuvnou zeď, ta vám může pomoci. Posuvná zeď může být sestavena z několika částí, které budou kopírovat tvar postele a nechají kolem ní jen minimální prostor. Zaručíte tak maximální využití zbylého místa v bytě na jiné plochy. Stěny vlastně nemusíte ani zavírat, jen když přijde návštěva, nebo nebudete chtít vzbudit spícího partnera. Pohyb v mini ložnici tedy není ohrožen. Postel si ale dvakrát rozmyslete. Je nebezpečné, jak málo prostoru se v těchto bytech nachází. Proto doporučujeme jedině postel s úložným prostorem. Můžete se začít bránit. Přeci jen v minulosti cokoli s úložným prostorem bylo synonymem pro kýč anebo nábytek vašich babiček, ale dnes je to jinak. Postele s úložným prostorem nabídnou design i funkčnost. Nebojte se jich a vyberte si z širokého sortimentu. Nezapomeňte do menších ložnic vybírat světlé odstíny, hlavně pokud jde o tento způsob mini ložnice. Tmavou byste ji ještě zmenšili. Ideální variantou je čalouněná postel ISMÉNA s úložným prostorem, která je nejenže dostatečně velká, ale její světlý odstín nedominuje prostoru natolik, aby ho celý vyplnil.

Témata: ložnice

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz