Chcete kouřit levněji a s ohledem na vaše zdraví? Zkuste e-cigaretu!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.7.2017 | Zdraví

Nejrozšířenějším zlozvykem je jednoznačně kouření. Stále více lidí mu podléhá a stává se závislými na dávce nikotinu, která je středobodem cigarety. Jak je ale známo, kouření klasických cigaret není pro naše zdraví zrovna nejpřínosnější a zlé jazyky s oblibou tvrdí, že si s každou cigaretou zatloukáte další hřebíček do rakve. Možná i vás děsí představa zdevastovaného zdraví, které má každý z nás jen jedno a zároveň vám vadí, že kouření pořádně leze do peněz. Naštěstí existuje schůdné řešení!

Víte, co je elektronická cigareta?

Slyšeli jste již o pojmu elektronické cigarety? Na našem trhu se pohybují již několik let, během kterých si dokázaly získat přízeň spousty kuřáků. Jedná se o šikovné zařízení, které zachovává klasický způsob kouření. I v tomto případě inhalujete směs s obsahem nikotinu a nepřicházíte ani o typický kouř - ten vytváří atomizér a žhavicí spirála, která je součástí e-cigarety.

Proč jsou elektronické cigarety lepší?

Důvodů, proč je elektronická cigareta lepší nežli tak klasická, je hned několik. V první řadě je to mnohem zdravější způsob kouření, protože nejste nuceni vdechovat dehet, který zanáší plíce. Dalším nesporným bodem k dobru je úspora financí, protože elektronické cigarety vyjdou mnohonásobně levněji - náklady vám klesnou až 5x! Kouření e-cigarety ocení i vaše okolí, zvláště pak díky tomu, že kouř, který budete vydechovat, nebude zapáchat typickým cigaretovým pachem, takže ani vy ani vaše oblečení nebude páchnout.

Kouření, které vás bude bavit

Nedílnou součástí elektronické cigarety jsou liqua, která udávají chuť vašeho kouření. Možná i díky nim jsou e-cigarety tak oblíbené, protože pokaždé můžete cítit jinou příchuť. Velice oblíbená je příchuť vanilky, jahody, borůvky nebo i klasického tabáku, což ocení především ti, jež nechtějí přijít o pravou chuť kouření. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667