Potápění vás ohromí v jakémkoliv věku

Vodu miluje určitě velká spousta lidí, a to především v letních horkých dnech. Podívali jste se však někdy i pod vodní hladinu? Jaký tajemný, pestrý a rozmanitý svět se skrývá na dně přehrad, rybníků a hlavně čistě průzračných moří?
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 27.7.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Jestliže vás tato oblast láká a popichuje k jejímu poznávání, není nic jednoduššího, než se zaměřit na potápění. Udělejte si příslušný kurz, půjčte si potřebnou výstroj a vydejte se prozkoumávat nezaměnitelné a dech beroucí podmořské dno.

Kurzy potápění pro nováčky

Bez potřebných znalostí se tomuto koníčku jistě nelze oddávat, proto zapomeňte na jakoukoliv nauku svépomocí a obraťte se na zkušené profesionály. Na odborníky vyučující systém IANTD, u nichž vás čeká například kurz Open Water Diver.

Je to potápěčská škola SEAWOLF s dlouholetou tradicí, u níž získáte nejenom teoretické dovednosti, ale především ty praktické, včetně nabytí příslušné kvalifikace.

Pro nováčky je připraveno hned několik zajímavých programů.

· Kurz potápění

· Ponory na zkoušku

· Kurz šnorchlování

Potápěčská škola pro profesionály

SEAWOLF se kromě amatérů věnuje také profesionálům, pro něž nabízí rozšiřující kurzy všeho druhu. Dopřávat si tak lze pokročilého potápění, včetně toho hloubkového, popřípadě 1. profesionálního stupně. Na své přijde každý.

Potápění ve formě dárku

Potápěčský kurz nemusí být primárně určen jen pro vás samotné. Využít jej lze v podobě dárkového poukazu, s nímž ohromíte své blízké. Udělejte kromě sebe radost i svým známým, kteří sní o poznávání podvodního dna.

Navštivte internetový portál seawolf.cz, kde se dozvíte daleko více informací k jednotlivým kurzům a budete si moci přečíst články z této oblasti, včetně mnoha fotografií a video materiálu. Potápěčská škola SEAWOLF vám otevře dveře do nového a pro vás doposud nepoznaného světa. Přesvědčte se sami na vlastní kůži.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.