F1: Maďarskou Grand Prix nejrychleji projede Lewis Hamilton

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 27.7.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 25. 7. 2014: V Německu měl Lewis Hamilton smůlu, v Maďarsku už bude slavit na stupni nejvyšším. Tak vidí Velkou cenu Maďarska F1 během následujícího víkendu bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří favorizují britského závodníka v kurzu 1,70 na vítězství v závodě (1,75 na zisk pole position).

Největším nebezpečím pro Hamiltonovy ambice stříkat šampaňské z nejvyššího stupně by měl být Nico Rosberg (kurz 2,20 na vítězství), velkou porci štěstí by pak k vítězství podle kurzů potřebovali Bottas (12,00), Massa (20,00) nebo trio Alonso, Ricciardo a Vettel, jejichž výhra by vsazený obnos zhodnotila 34krát.

„Dominance Mercedesu je v této sezóně naprosto monstrózní. Rosberga s Hamiltonem v podstatě může z pódia vyšoupnout jen technická nebo jezdecká chyba, eventuálně fakt, že je některý z konkurentů na trati sestřelí. Z toho důvodu jsme přestali nabízet sázky na vítěznou stáj, protože kurzy na Mercedes by byly až směšně nízké,“ vysvětluje Milan Klemš, marketingový manažer Unibetu.

Nejblíže k titulu mistra světa před závodem, který sezónu F1 přelomí do druhé poloviny, má podle Unibetu Němec Nico Rosberg, kterého si lze deset závodů před koncem vsadit v kurzu 1,75. Jeho jediným vážným konkurentem je pak Brit Lewis Hamilton v kurzu 1,95. Naděje dalších závodníků jsou pak již jen v říši snů, když Valtteriho Bottase si lze vsadit v kurzu 101,0, Ricciarda v kurzu 126,0 a loňského šampiona Sebastiana Vettela dokonce za kurz 151,0. Velká jména jako Massa nebo Alonso jsou již pak po polovině sezóny odepsána s kurzem 501,0.

Aktuální kurzy a možnost sázet online najdete na https://cz.unibet.com/betting#/group/2000050136/category/0

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa.

Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní.

Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024