Pohodlné pracovní oblečení vám usnadní práci i zlepší den

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 27.6.2017 | Stavebnictví

Také jste někdy zažili situaci, kdy jste se na začátku pracovního dne oblékali do nepohodlných montérek a už v tu chvíli jste si malovali zbytek pracovní směny v těch nejtemnějších odstínech? Nebo jste se kolikrát nemohli dočkat, až budete mít konečně padla a budete se moci svléknout z neforemného pracovního mundůru? Nebudeme si nic nalhávat, podobné chvíle zná většina z nás až moc dobře.

Ani v práci nemusíte slevovat ze svých požadavků

Spousta lidí je toho názoru, že si čas strávený v práci musí jednoduše odbýt, prostě jej přečkat, ať je jakýkoli. Pokud jste ve svém zaměstnání nuceni nosit pracovní oděvy nebo používat speciální pomůcky, pak jistě víte, že co se týče pohodlí, nestojí to za řeč. Možná celý den trpíte v nepohodlném oblečení, které vás dře, omezuje v pohybu, je neforemné a co se vzhledu týče, není o co stát. Přitom i pracovní oděvy mohou být pohodlné, vkusné a mohou vám zlepšit pracovní den.

Stačí si jen správně vybrat

Kde je psáno, že práce musí být nepohodlná? Správně, nikde! Jestliže se i v zaměstnání chcete cítit pohodlně, stačí si jen umět správně vybrat. Součástí povinné pracovní výbavy je nejen oblečení, jehož úkolem je snížit riziko možného úrazu, ale i pracovní obuv, která naopak chrání nohy před pády těžkých předmětů nebo šlápnutí na něco ostrého. Obuv vybírejte opravdu pečlivě, zvláště pokud celý den v práci stojíte na nohou. Boty by vám měly sedět, vybírat můžete z několika typů - k dostání jsou boty kotníkové, sandály, polobotky, holinky i pantofle.

Komfort i bezpečí jsou samozřejmostí

Když už si chcete při své práci zajistit pohodlí, myslete nejen na oblečení nebo obuv, nezapomeňte i na zdánlivé maličkosti. Práci vám mohou hodně usnadnit i jednorázové rukavice, které možná považujete za zbytečnost, ale jsou chvíle, kdy se mohou hodit. Chrání nejen před zašpiněním, ale i kontaktu s nebezpečnými látkami, jež by mohly uškodit pokožce.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667