Světelná reklama - efektivní forma propagace

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 27.6.2016 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Se světelnou reklamou se dnes setkáte na mnoha místech. Je nedílnou součástí supermarketů, hypermarketů nebo obchodních domů a nákupních center. Běžně světelné panely doplňují též čerpací stanice. V posledních letech se jejich obliba rozmáhá také v souvislosti s restauračními a ubytovacími zařízeními i s malými obchůdky v centrech měst či na předměstí.

Jestliže máte vlastní podnik a uvažujete o instalaci světelné reklamy, vězte, že se jedná o jednu z nejlepších investic, kterou můžete učinit. Světelná reklama je bezkonkurenčním řešením, jelikož spolehlivě dá všem ve vašem okolí vědět, že jste tady. Reklamní panel většinou není ani příliš nákladný. Díky použití LED světelných diod šetří vaši peněženku a dosahuje velice dlouhé životnosti.

Na oblast světelné reklamy se specializují webové stránky vyroba-svetelne-reklamy.cz, kde naleznete spoustu užitečných tipů i zajímavých informací z této oblasti. Světelná reklama vyžaduje nejen samotný návrh designu, zhotovení panelu, ale také jeho montáž. Ideální je, když vám toto vše provádí pouze jedna firma.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854