Nechte si poradit s podnikáním

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 27.6.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Začínáte podnikat a hledáte informace, které vaši činnost usnadní? Nebo už podnikáte nějaký čas, ale zajímají vás novinky z oboru? Pak navštivte webové stránky osvc-podnikatel.cz, kde naleznete mnoho užitečných rad a tipů pro své podnikání. Například se dozvíte, jak na vyřízení živnostenského oprávnění či jak je to s placením záloh na zdravotní a sociální pojištění.

Rovněž se zde řeší otázka zdanění, jelikož osoby samostatně výdělečně činné samy za sebe podávají daňové přiznání. Můžete sice oslovit účetní, která vám ho vypracuje, většinou to ale není nutné, jelikož přiznání k dani z příjmu fyzických osob není složité vyplnit.

Pokud podnikáte, budete se muset také rozhodnout, zda své výdaje uplatníte paušálně, tedy procentem ze svých příjmů, nebo dle skutečnosti - tedy podle daňové evidence, kterou byste jinak museli vést. Správná rozhodnutí vám mohou podnikání výrazně zjednodušit a právě k těm vás navedou zmíněné webové stránky pro začínající i zkušené podnikatele.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854