Seznamka Tykadla.cz unikátně spojuje pohodáře, snílky, vůdkyně a třeba i bohyně

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 27.6.2014 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb ) - Seznámit se, bývá v současném světě tak trochu problém. Lidé se stále více uzavírají do sebe a schovávají se za profily na sociálních sítích, rozvíjí se fenomén singles a tak ten, kdo chcete hledat partnera musí sakra pečlivě hledat. Snad každý, kdo k hledání použil online seznamku potvrdí, že všechny jsou si velice podobné – bez nápadu a efektu. Jedna ale taková není. Seznamka Tykadla.cz umožňuje najít osobu blízkou díky intuitivnímu rozpoznávání lidských vizuálních stereotypů.

Žebříky pomáhají hledat neobyčejně zábavnou formou

Seznamka Tykadla.cz si hraje s lidskou podobou a s lidským vnímáním a umožňuje hledání druhých lidí na základě podobnosti a sympatie. Tykadla.cz zprostředkovává seznámení na základě výsledků interaktivní hry. Uživatelé seznamky se mohou navzájem obsazovat do filmových rolí podle vzhledu na profilové fotografii. Cílem seznamky je vyhledat pro uživatele ten typ lidí, kteří vyvolávají podobný první dojem. Celkem je na seznamce k dispozici 16 typů osobností a přes 100 filmových rolí, takže o zábavu rozhodně není nouze. Každá akce je podrobena analýze, při které se porovnávají záznamy o vzájemné přitažlivosti uživatelů.

Nejvíce je pohodářů, snílků, baviček a sympaťaček

Díky tomuto promyšlenému systému je seznamka zajímavou sondou do podoby osobností českého národa. Podle žebříčků hodnocení je mezi muži v České republice nejvíce bavičů a současně těch, kteří se symbolizují roli pohodářského hrdiny. Mezi ženami vítězí snílci a nejvíce žen se dá charakterizovat rolí sympaťačky. Naopak nejméně je žen kutilek a dobrodružek. U mužů jsou nedostatečným zbožím dobrodruzi a psychologové.

Fenomén s velkým potenciálem

Seznamka Tykadla.cz je díky své zvláštní podobě nabízí možnost, jak najít partnery i kamarády. V systému je registrováno přes 20 000 uživatelských profilů a každý den přibývá asi 50 nových registrací.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.