Pusťte si TV Óčko doma i v práci online

Zadavatel: Roman Ernst | 27.6.2014 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Kdo rád poslouchá hudbu a sleduje klipy k písním, naladí se díky nim do pohody a nedokáže si bez nich už vůbec představit svůj život, nemusí se omezovat jen na rádio nebo televizi. TV Óčko můžete nyní sledovat kdekoliv a kdykoliv vás zrovna napadne – a to online na webu Spustit.cz.

Není to tak dávno, co se Óčko nedalo běžně naladit. Dnes už je ve většině televizí a zvlášť mladí lidé si ho oblíbili. A není se jim co divit, protože žádná jiná vhodná alternativa, která by dosahovala stejné kvality, tu není. Óčko je tak čím dál populárnější. Ale může se stát, že zatímco jeden člen domácnosti klipy, pořady a hudbu přímo zbožňuje, druhý to nemůže vystát. Co pak? Vynechte šarvátky, moudřejší přece ustoupí. A TV Óčko lze snadno pustit na webu Spustit.cz, kde je vše online, v reálném čase a ve stejné kvalitě jako v televizi.

Cesta mladé generace

Je vlastně s podivem, že TV Óčko přežívá v běžné televizi, prootže je určeno hlavně mladým divákům a posluchačům. A ti dnes žijí online a u svých tabletů, notebooků a chytrých telefonů. A právě proto je výbornou možností pustit si tenhle program na internetu. Stačí jedno kliknutí a můžete sledovat to, co máte rádi, bavit se, pozorovat své oblíbence a posílat SMS do nejrůznějších chatů a vzkazovacích pořadů. A když jste v práci, můžete si TV Óčko na Spustit.cz pouštět alespoň do sluchátek a v nestřežených okamžicích se za zády šéfa i dívat.

Stačí jen internet

Výhodou internetového vysílání je, že k němu nepotřebujete televizi – můžete ji úplně zrušit a vyhnout se tak placení povinných měsíčních poplatků. Na Spustit.cz totiž můžete sledovat všechny možné stanice, a to včetně těch zahraničních – slovenských, britských či amerických. A to vše zdarma. A kromě toho můžete přes tenhle chytrý web nahlížet i do archivů televizních stanic. Klasická televize vám tak ani za mák nebude chybět.

Témata: TV Óčko | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika