Společnost BroadSoft spouští službu sjednocené komunikace BroadCloud v Japonsku

Zadavatel: Marketwired, LP. | 27.5.2016 | Telekomunikace, IT

Společnost oznámila na prezentaci BroadSoft Cloud Connect v Tokiu vstup na japonský trh v celé šíři

GAITHERSBURG, MD A TOKIO, JAPONSKO—(Marketwired / Pressweb – 25. května 2016) – BroadSoft, Inc. (NASDAQ: BSFT), přední dodavatel softwaru pro globální sjednocenou komunikaci poskytovanou jako služba (UCaaS), oznámil, že spustil v Japonsku službu BroadCloud® a tím zde zahájil komplexní obchodní činnost. Jak bylo dříve oznámeno, společnost BroadSoft získala tokijskou společnost PBXL KK, poskytovatele inovativních komunikačních řešení na bázi cloudu, v listopadu 2015, přejmenovanou na BroadSoft Japan KK.

BroadCloud je kompletně spravovaná služba, která umožní japonským poskytovatelům služeb dodávat rozsáhlé služby sjednocené komunikace UC-One® společnosti BroadSoft svým zákazníkům. BroadCloud eliminuje potřebu poskytovatele služeb výrazně investovat do spuštění nových služeb internetové telefonie a sjednocených komunikací (Unified Communications). BroadCloud umožňuje poskytovatelům služeb dodávat novou technologii cloudových služeb PBX (pobočkových ústředen) a UC (sjednocených komunikací), které ve srovnání s lokálně řešenými systémy zjednodušují správu a snižují náklady, a přitom zvyšují produktivitu a mobilitu.

Japonsko, uznávané jako jeden z největších a nejpokrokovějších trhů mobilní telefonie světa, prochází stejně jako mnoho jiných zemí výraznou proměnou z tradičních hlasových a mobilních služeb PSTN (veřejných telefonních sítí) na IP (internetový protokol). Japonsko má i mnoho dalších charakteristik, které z něj činí ideální prostředí pro oceňovanou platformu společnosti BroadSoft BroadWorks®, nabídku UC-One a služby BroadCloud. Mezi tyto charakteristiky patří rapidně narůstající poptávka po službách bring-your-own-device (využívání soukromých zařízení v práci), vysoce mobilní kultura a nezvykle velký počet nainstalovaných aktivních faxů, které se v příštích letech přesunou ke službám po IP.

V březnu 2016 společnost BroadSoft představila svého prvního japonského zákazníka v oblasti poskytování služeb, NIFTY Japan. Služba ShaMo! společnosti NIFTY byla spuštěna a je podporována na platformě BroadCloud. Takaya Ueno, Chief Information Officer a General Manager Cloud Business Division, NIFTY, prohlásil: „Je nám ctí být prvním japonským zákazníkem platformy BroadCloud a uvítat oficiální vstup této společnosti na japonský trh. Těšíme se na mnohá léta úspěšné spolupráce s japonským týmem BroadSoft.“

Na akci BroadSoft Tokyo Cloud Connect uvedl Jim Weisser, General Manager, BroadCloud Japan: „S potěšením zahajujeme oficiální provoz BroadCloud Japan a podnikání BroadSoft na japonském trhu. Japonsko má velmi výrazný obchodní potenciál. Je nám ctí, že zde máme příležitost spolupracovat s některými z nejpokrokovějších zákazníků poskytovatelů služeb na světě. Japonsko je úžasné místo k podnikání. Jsme zavázáni k budování vztahů se zákazníky, rozvoji našich mezinárodních týmů a neustálému přispívání k dlouhodobému úspěchu našich zákazníků.“

O společnosti BroadSoft:

BroadSoft je přední poskytovatel cloudového softwaru a služeb, které umožňují poskytovatelům služeb přes mobilní infrastrukturu, pevné linky a rozvody kabelové televize nabízet všechny druhy komunikací (Unified Communications: sjednocené komunikace) prostřednictvím svých sítí na bázi internetového protokolu. Základní komunikační platforma společnosti umožňuje poskytovat řadu podnikových a spotřebitelských volání, posílání zpráv a sdílených komunikačních služeb, včetně zajištění soukromých pobočkových ústředen, videohovorů, textových zpráv a sloučených služeb přes mobilní sítě a pevné linky. Další informace najdete na stránkách http://www.BroadSoft.com.

Výhledová prohlášení:

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášené ve smyslu novely zákona o vedení sporů při obchodování s cennými papíry z roku 1995. Tato výhledová prohlášení lze rozpoznat podle slov a sousloví jako „bude“, „mohou“, „umožňuje“ a podobných. Obsahují, kromě jiného, prohlášení o přínosech pro japonské zákazníky poskytovatele služeb vyplývající z využívání platformy BroadCloud v nabídce služeb. Důsledky událostí uvedených v těchto výhledových prohlášeních podléhají známým i neznámým rizikům, nejistotám a dalším faktorům, které by mohly způsobit to, že skutečné výsledky se budou zásadně lišit od výsledků očekávaných podle těchto výhledových prohlášení, a to včetně finančních a jiných přínosů pro společnost BroadSoft v důsledku využívání řešení BroadCloud japonskými poskytovateli služeb v nabídkách služeb, ale bez omezení na tyto, a dále faktorům uvedených v sekci „Rizikové faktory“ formuláře 10-K společnosti BroadSoft na rok končící 31. prosince 2015, který byl 29. února 2016 zaevidován u Komise pro burzu cenných papírů (SEC), jakožto i v dalších záznamech o společnosti BroadSoft u SEC. Všechny informace v této zprávě platí k 26. květnu 2016. S výjimkou vyžadovanou zákonem nepřijímá společnost BroadSoft žádné závazky týkající se zveřejnění aktualizace zde uvedených výhledových prohlášeních z žádného důvodu pro dosažení shody těchto výroků se skutečnými výsledky nebo změnami očekávání.

Kontakty pro média:

Severní a Jižní Amerika
Brian Lustig 
Bluetext PR pro BroadSoft US
+1 301.775.6203
brian@bluetext.com 

Evropa
Andy Crisp / Jon Bawden / Kate Anderson
Cohesive pro BroadSoft UK
+44 (0) 1291 626200
broadsoft@wearecohesive.com 

APAC
Terry Alberstein
Navigate Communication
+61 (0) 458-484-921
terry@navigatecommunication.com.au

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com