Kamír má vlastní výrobu železných ohradních panelů

Zadavatel: UNIPEX CZ s.r.o. | 27.5.2014 | Zemědělství, ekologie

České Budějovice (Pressweb) - E-shop Vše pro farmu je jedním z největších prodejců chovatelských a jezdeckých potřeb. Málo se však ví, že nejde jenom o obchod, ale také o společnost, která si některé zboží také sama vyrábí. 

A když mluvíme o vlastní výrobě, nemyslíme tím, že si u Kamíra objednají výrobu u dodavatele, ale o vlastní výrobní hale pro svařování železných konstrukcí, nacházející se přímo v sídle společnosti v Pacově. 

Vyrábí se zde zejména železné ohradní panely, ze kterých je možné sestavit mobilní hrazení, kruhové jízdárny pro koně nebo celé naháněcí soupravy pro skot. Naháňky si u Kamíra také vyvíjejí, jejich modely "Borová design" pro skot jsou robustní a vysoce variabilní sestavy, které umožňují veškerou manipulaci se skotem. K naháněcí uličce se vyrábí také další díly, jako jsou brány, čela nebo fixační klece. Zkrátka ale nepřijdou ani chovatelé ovcí, koní nebo prasat.

Železný program ale zahrnuje i další produkty, které využívají železných konstrukcí. Vznikají tak kruhová příkrmiště nebo celé mobilní přístřešky pro koně

Výhodou vlastní výroby je možnost vyhotovit v krátké době dostatek požadovaných dílců. Mezi chovateli už si výrobky z vlastní dílny získaly renomé díky kvalitě zpracování, ceně i rychlosti dodání a jejich prodej neustále roste. A v Pacově už teď zvažují další rozšíření...

 

Témata: kruhové jízdárny pro koně, mobilní přístřešky pro koně

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

UNIPEX CZ s.r.o.

Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
UNIPEX CZ s.r.o.
Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
Česká republika