Výběr kočárku už před porodem - pro miminka vsaďte na hluboké kočárky

Zadavatel: SeoExtra.cz | 13.4.2016 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Všechny maminky chtějí, aby mělo jejich děťátko po příchodu na svět jen ty nejlepší podmínky na začátek svého života. I proto vše potřebné připraví již před porodem. Základem výbavy pro miminko je i kočárek, který je často tou největší investicí. I proto výběru kočárku věnujte dostatečnou pozornost a kupujte jen takový, který poskytne vaší ratolesti to největší pohodlí, bezpečnost a vám snadnou manipulaci.

Hluboké kočárky pro ty nejmenší s možností celoročního využití

Během prvních měsíců bude vašim každodenním společníkem hluboký kočárek. Ten je univerzální volbou, protože obsahuje relativně velkou vaničku, ve které bude mít dítě královský prostor a vejde se do něj například i zabalené ve fusaku. Hluboké kočárky chrání děti před vrtochy počasí, proto jsou v nich v teple i během mrazivých či větrných dnů a mohou tak klidně spinkat bez jakéhokoliv rušení. Maminkám zas hluboké kočárky díky robustnější konstrukcí a větším kolečkům usnadní pohyb i na zasněženém chodníku či na silnici s hrbolatým terénem. Je třeba poznamenat, že dětské kočárky s hlubokou vaničkou nejsou určeny pouze na zimní období, ale na využití během celého roku.

 

Moderní kočárek dva v jednom

Ani se nenadějete a vaše miminko podstatně vyroste, naučí se sedět a už nebude chtít v kočárku jen ležet. I proto se časem nevyhnete koupi dalšího kočárku, většinou patřícího mezi sportovní kočárky. Pokud jste však zastáncem praktických řešení, můžete si hluboký spolu se sportovním kočárkem zajistit hned najednou. Kombinované kočárky vám přinesou hlubokou vaničku i sportovní sedačku, které jsou upevnitelné na jeden společný podvozek. První měsíce se tedy využívají jako hluboké kočárky, později jako kočárky sportovní. Takový moderní kočárek ve formě kombinace vám ušetří starosti s koupí, prostor na skladování a často i několik eur, které se mladé rodině vždy sejdou.
 

Designy kočárků od výmyslu světa

Výrobci kočárků myslí při tvorbě jejich designu na všechny maminky, a proto si dnes máte opravdu z čeho vybírat. Jednoduché zda luxusní kočárky, robustní nebo Spratt, dostupné v široké paletě barev. Závisí opravdu jen od vás a vašeho vkusu, pro jaký z nich se rozhodnete.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712