Společnost VistaJet rozšiřuje svoje globální přední postavení v soukromé letecké přepravě

Zadavatel: Marketwired, LP. | 27.4.2015 | Auto-moto, logistika

V 1. čtvrtletí roku 2015 doplňuje svoji flotilu o dalších 10 nových letadel Bombardier, aby uspokojila vysokou celosvětovou poptávku

Ve Spojených státech představuje přepravní služby zajišťované strojem Challenger 350

10 nových letounů Challenger 350 pro území Spojených států během následujících dvou let

Statické turné strojů Challenger 350 navštíví největší města Spojených států

LONDÝN, VELKÁ BRITÁNIE – (Marketwired / Pressweb – 22. dubna 2015) – VistaJet, přední globální společnost působící v oboru soukromé letecké přepravy, posílila během 1. čtvrtletí roku 2015 svoje celosvětové přední postavení na trhu rozšířením své flotily o 10 nových letounů. Rozšíření letadlového parku znamená zvětšení portfolia společnosti VistaJet U.S., které bude obsahovat letouny Challenger 3501, pro které bude jmenován licencovaný letecký dopravce. Ty budou doplňovat její stávající registrované americké letouny Global 50001, které spravuje a provozuje společnost Jet Aviation Flight Services2. VistaJet představí během následujících dvou let ve Spojených státech 10 nových letounů Challenger 350. V období od 11. do 16. května se zúčastní vedoucí představitelé společnosti statického turné letounu Challenger 350 po významných amerických městech. Turné zavítá do měst New York, Miami, Houston, Los Angeles a San Francisco.

„Společnost VistaJet nadále uspokojuje nadprůměrnou a trvalou poptávku, jejímž zdrojem je naše dobrá pověst, která spočívá v zajišťování přepravy výjimečnými stroji a s bezkonkurenční kvalitou služeb. Naši klienti se těší těmto výhodám, aniž by museli sami investovat do leteckého zařízení,“ uvedl Thomas Flohr, zakladatel a předseda společnosti VistaJet. „Tato rozšířená nabídka služeb je konzistentní s naší osvědčenou strategií zajišťování spojení pro naše zákazníky z celého světa.“

Po úspěšném nasazení letounů Challenger 350 ve zbytku světa si nyní budou moci i klienti společnosti VistaJet, kteří létají přes území Spojených států, vybrat z vysoce upravených tryskových letounů Challenger 350, které jsou schopny letu v délce až 7,5 hodin, nebo letounů Global 5000 s velmi dlouhým doletem, které jsou schopny letu v délce až 11 hodin.

Díky sklápěcímu sedadlu pro letušku je VistaJet jediným operátorem, který na každém letu poskytuje služby letušek. Díky dělicím kabinovým dveřím zajišťuje i konfigurace letounů Challenger 350 společnosti VistaJet vysokou normu kvality a úroveň soukromí jako jejich větší kolegové z letadlového parku. Tryskový letoun Challenger 350 je vybaven nejnovějšími a jedněmi z nejpropracovanějších systémů řízení kabiny, a to včetně letového připojení Wi-Fi, moderní sady funkcí pro obchodní činnosti a reproduktorů v obložení kabiny, které během letu zajišťují prvotřídní zvuk.

O společnosti VistaJet

Společnost VistaJet vlastní a provozuje největší soukromou flotilu letadel Bombardier tvořenou více než 45 stroji. Většina z nich jsou proudová letadla Global a Challenger s velkou kabinou a s dlouhým doletem. Společnost VistaJet je proslulá po celém světě svou konzistentností a jako jediný poskytovatel nabízí jednotný vzhled uniforem a designu kabiny v celé své flotile. Globální strategie společnosti, jež spočívá ve spojování zákazníků ze všech koutů světa zprostředkováním přepravy z místa na místo, jí zajistila jasnou vedoucí pozici na trhu. Společnost poskytuje bezkonkurenční letecké služby i do nejhůře dosažitelných destinací a zpět. Novinky a informace jsou k dispozici nawww.vistajet.com.

1 Registrované nebo neregistrované ochranné známky společnosti Bombardier inc. nebo jejích poboček. 2 Letouny, které jsou vlastněné společností VistaJet a registrované v USA, provozuje společnost Jet Aviation Flight Services Inc. nebo jiný řádně licencovaný letecký dopravce. Společnost VistaJet a její dceřiná společnost v USA VistaJet US, Inc., nejsou přímými či nepřímými americkými leteckými dopravci. Údržba letounů VistaJet registrovaných v USA je zajištěna v souladu s přísnými bezpečnostními normami USA, stanovenými agenturou Federal Aviation Administration (FAA).

Poznámka pro editory:

Při publikaci na webu prosím uveďte hypertextový odkaz na http://www.vistajet.com.

 

KONTAKTNÍ INFORMACE

Kontakt:
VistaJet International
Danielle Boudreau
+44 (0) 7824144745
danielle.boudreau@vistajet.com

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com