Kvalitní a potřebné dávkovače na tekutá mýdla a pěny

Zadavatel: BEOM.cz | 26.3.2019 | Obchod, e-commerce
Xobaly.cz
Autor fotografie:

Plánujete kvalitně vybavit své toalety? Pak jednoznačně nesmíte zapomenout na dávkovače na tekutá mýdla a pěny! Právě dávkovače na mýdlo jsou velmi oblíbené a v dnešní době už doslova nepostradatelné u každého umyvadla a to nejen u nás doma, ale především ve veřejně navštěvovaných prostorech. Zajistí totiž líbivý, designový vzhled, absolutně čisté prostředí a navíc jsou ještě ekonomicky výhodné!

Dávkovače na mýdlo zajistí skvělé hygienické podmínky

Dávkovače na tekutá mýdla a pěny jsou k dostání nejen proto, aby bylo mytí rukou pohodlnější, než dříve, ale především proto, abychom v místě, kde tato hygienická činnost probíhá – tedy nejčastěji u umyvadla – zajistili co možná nejlepší hygienické podmínky. Díky dávkovači se již nebude válet rozmočená kostka mýdla na vlhkém umyvadle pocákaném od velkého proudu vody!

Designové dávkovače na tekutá mýdla a pěny

Na oblíbeném internetovém obchodě Xobaly.cz si můžete vybrat ze široké nabídky. Dávkovače na mýdla a pěny jsou zde skladem od značek Katrin, Tork nebo Laveli. Designový vzhled v elegantním černém, bílém nebo barevně kombinovaném provedení se hodí dokonale i k dalšímu hygienickému sortimentu a díky tomu budou vaše toalety stylově vybavené!

Ekonomicky výhodné dávkovače na mýdla

Díky modernímu zpracování si své nové dávkovače na tekutá mýdla a pěny můžete nastavit přesně tak, jak potřebujete. Každým stlačením dávkovače se tedy uvolní nastavené množství tekutého mýdla, či dezinfekční pěny a díky tomu se zabrání zbytečnému plýtvání! Navíc jsou v poměru výkon – kvalita - vzhled za velmi příjemné ceny a proto doporučujeme rozumně investovat do kvalitního dávkovače, než kupovat stále dokola velmi levné a nekvalitní kousky z běžných obchodů.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz