Kvalitní německá nano kosmetika Koch a Amstutz

Zadavatel: BEOM.cz | 27.3.2017 | Auto-moto, logistika
Čistící prostředky Ekogrado
Autor fotografie:
CisticiProstredky-EkoGrado.cz

Každý hrdý majitel nového automobilu jistě přemýšlí, jako jeho krásný, hladký a nablýskaný lak udržet co nejdéle ve formě. Prostředků na mytí a údržbu automobilů je na trhu celá řada, proto není divu, že ne každý ví, kterou značku a který přípravek přesně zvolit. Odborníci a profesionálové mají však jasno!

Německá kvalita – zaručený výsledek!

Ověřené německé značky Koch Chemie, či Amstutz nabízí ve své produktové řadě velké poklady. Jejich nano kosmetika pro osobní automobily slibujete snadné použití a velké výsledky. Nano přípravky na čištění či mytí vozidel zapečetí lak karoserie i skla oken takovým způsobem, že na nich v podstatě vytvoří ochranný film, který snižuje přilnavost nečistot, mastnot, dešťových kapek, vytvoří ochranu proti alkáliím a agresivním vlivům prostředí. Nano kosmetika ochrání automobil a jeho lak i proti čistícím kartáčům automatických myček.

Nano šampon,  nano vosk, nano kozervace

Nabídka internetového obchodu ČistícíProstředky-EkoGrado.cz obsahuje již zmíněné německé, vysoce kvalitní značky Koch Chemie a Amstutz. Je zde k nalezení jak nano kosmetika v podobě nano šamponů, tak i sada pro nano konzervaci laku nebo přímo vosk s nano konzervací. To vše lze zakoupit v malých baleních pro pár použití, tak i mega baleních po 5, 10, či 33 litrech přípravku. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz