Máte zájem o ready made společnost? Využijte služeb specialistů

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 27.3.2014 | Služby

Hradec Králové (Pressweb) - Ready made společnost si dnes můžete koupit stejně jako novou televizi nebo bochník chleba v supermarketu. Ready made firmy jsou díky své příznivé ceně dostupné pro každého, kdo chce začít podnikat a mnohdy představují nejen nejrychlejší cestu k vysněnému byznysu, ale překvapivě i tu nejlevnější.

Jestliže si chcete koupit ready made firmu nebo si ji nechat založit na míru, doporučujeme vám navštívit nové webové stránky společnosti Companies.cz s názvem www.prodej-koupe-sro.cz, kde si můžete objednat nejen společnosti s ručením omezeným, ale také akciové společnosti nebo evropské společnosti. Vyberte si, jaká forma podnikání bude nejvíce odpovídat vašim nárokům.

Taková koupě s.r.o. je dnes opravdu velmi jednoduchá. Nová společnost vás přijde přibližně na částku 20 000 Kč, v ní ale máte započítané i veškeré poplatky, které byste jinak museli vynaložit - za notáře, za vyřízení živnosti i mnohé další. Můžete vybírat ze společností založených v letošním roce i z těch, které byly založeny dříve a budí dojem větší serióznosti a důvěryhodnosti. Žádnou obchodní činnost ale až dosud nevykazují.

Témata: ready made společnosti | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854