Přivítejte jaro s Bachovými esencemi

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 27.3.2014 | Zdraví

Hradec Králové (Pressweb) - Bachovy esence neboli Bachovky vám dodají potřebnou energii do nadcházejících jarních měsíců. Získávají se z různých bylin, stromů a keřů. Jsou založené na originální receptuře Dr. Bacha, která funguje již po desetiletí. Jaké esence vám doporučujeme vyzkoušet teď zjara? Jaké vás vrátí do pohody a dodají vám spoustu energie?

Vyzkoušejte například kaštan červený, díky kterému se zbavíte přílišné starosti o své blízké, která může být až svazující. Rovněž je vhodný chmelík roční, jehož výtažky vám pomohou v tom, abyste naplno začali důvěřovat svým vlastním rozhodnutím. V neposlední řadě vám můžeme doporučit Bachovy esence z olivy, která vám dodá energii a zároveň vás naučí relaxovat.

Všechny tyto esence i mnohé další máte možnost zakoupit v obchodě Lecivazahrada.cz, kde je pro vás připraven opravdu bohatý sortiment za bezkonkurenční ceny. Jestliže nevíte, kterou esenci si vybrat, nebo když byste si rádi nechali umíchat kapky na míru, neváhejte tento obchod kontaktovat.

Témata: Bachovy esence | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854