Českéstarožitnosti.cz - starožitné obchody díky serveru zvyšují své obraty

Již 25 obchodů z celé ČR prodává a vykupuje starožitnosti prostřednictvím Českéstarožitnosti.cz
Zadavatel: Group LA | 27.3.2014 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Jeden z největších oborově zaměřených portálů na našem trhu se starožitnostmi s názvem Českéstarožitnosti.cz zaznamenal v těchto dnech několik významných čísel. Je to přesně 6 měsíců, co byl tento server spuštěn v ostré verzi, za tuto dobu se jeho prostřednictvím prodaly starožitnosti a starožitné předměty v hodnotě přesahující 2 miliony Kč, mimoto v těchto dnech začal prostřednictvím tohoto serveru inzerovat již 25. starožitný obchod.

Pavel Štulíř z portálu České Starožitnosti.cz k tomu dodává:  "Víceménně zatím plníme to, co jsme si předsevzali na začátku, když jsme projekt spouštěli. Naším záměrem bylo a zůstává vytvořit v tomto oboru projekt, který bude dominovat na našem trhu mezi podobně zaměřenými projekty. Dále bylo a stále je naším záměrem získat v průběhu jednoho roku celkem 80-100 inzerujících obchodů, které budou naším prostřednictvím prodávat svoje nabídky starožitností. A musím zdůraznit slovo "prodávat", protože jsme serverem prodejním a tudíž máme zájem o to, aby starožitníci na našem portálu svoje nabídky ne pouze pasivně prezentovali, ale především úspěšně prodávali. I z tohoto důvodu jsme rádi, že většina inzerujících obchodů si uvědomuje stávající situaci na trhu, kdy ceny starožitností a to především starožitného nábytku se oproti minulým letům výrazně snížily a ceny se snaží nastavovat tak, aby jejich prodej byl úspěšný. I díky tomu se můžeme pochlubit skutečně vysokou efektivitou prodeje našich inzerentů". Uzavírá Pavel Štulíř.

Prostřednictvím portálu České starožitnosti.cz mohou v současné chvíli svoje nabídky prezentovat jak starožitné obchody, tak i soukromé osoby, které ovšem spíše využívají nabídky služby "Přímý výkup starožitností", kdy zasílají svoje nabídky do centrály serveru ceskestarožitnosti.cz a tyto nabídky jsou posléze rozesílány do inzerujících antiků, které se tak dostávají k zajímavým nabídkám od soukromých osob.

"Chtěli jsme se spuštěním projektu posílit jak prodej starožitností", tak rovněž být nápomocní našim inzerentům k získávání nových obchodních příležitostí v podobě přímých výkupů starožitností od soukromých osob, ať už se jedná o rozprodej pozůstalostí či prodej starožitností v rámci dědického řízení apod. Díky této službě realizovaly spolupracující obchody již nespočet přímých výkupů od osob, které zaslali prostřednictvím našeho serveru nabídky k přímému výkupu. Denodenně přichází na náš server desítky nabídek na přímý výkup starožitností, které jsou obratem rozesílány do inzerujících obchodů. Vzhledem k tomu, že např. na Seznam.cz vyjíždí naše stránky na klíčová slova "prodej starožitností" nebo "výkup starožitností" a v neposlední řadě na slovo "starožitnosti" na prvních místech, je nejen návštěvnost našeho portálu, ale i aktivita uživatelů stále vyšší. Uzavírá Pavel Štulíř za portál České Starožitnosti.cz.

Nutno podotknout, že portál České Starožitnosti.cz se za krátkou dobu stal skutečnou "štikou" v oblasti marketingové prezentace a prodejního nástroje v oboru starožitností a jeho předsevzetí a cíle do budoucna tímto zdaleka nekončí.

Témata: Českéstarožitnosti.cz, starožitnosti, výkup starožitností, prodej starožitností, starožitný nábytek | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Group LA

Vinohradská 103
13000 Praha 3 Vinohrady
Kontaktní osoba: Petra Šťavíková
PR specialist
czech@group.la
608212151
Do skupiny LA firmy, značky a projekty, které začínají na LA. Patří mezi ně reklamní agentura, vývoj her a aplikace, program pro správu sociálních sítí, zkracovač URL adres, virtuální peníze, značka oblečení, internetová televize, webové portály a další.
LA
Vinohradská 103
13000 Praha 3 Vinohrady
Česká republika
czech@group.la
Tel: +420 608 242 342