Průmyslové utěrky do náročných provozů

Zadavatel: BEOM.cz | 27.2.2019 | Obchod, e-commerce
Xobaly.cz
Autor fotografie:

Český internetový obchod Xobaly.cz nabízí velmi širokou nabídku nejrůznějšího hygienického vybavení nejen do domácnosti, ale také pro průmyslové dílny, autoprovozy, laboratoře, lékařské prostředí, či restaurace a mnoho dalšího. Zde totiž vznikají velice specifické nároky.

Průmyslové utěrky od kvalitních výrobců

V sortimentu jsou připraveny skladem například průmyslové utěrky a to od výrobců, kteří jsou již léty prověření. Značky Katrin nebo Tork se řadí k prvotřídním výrobcům hygienických potřeb. Samozřejmě nabízí i průmyslové utěrky, které vynikají mnoha důležitými vlastnostmi. Jsou velmi stálé a pevné a proto jsou daleko lepší než obyčejné papírové utěrky. Ocení je například pracovníci v průmyslových dílnách, kde se vyrábí nejrůznější součástky. Při manipulaci s těmito odolnými utěrkami totiž na součástkách při jejich odmašťování nebo leštění neulpí žádná drobná vlákna jako u klasických utěrek. Stejně tak je ocení například pracovníci v laboratořích, kteří často přicházejí do styku s chemikáliemi. Ty mají specifické složení a právě proto přijdou vhod tyto průmyslové papírové utěrky, které se vyznačují vysokou absorpcí a především pevností, kdy se i při velké savosti utěrky nerozmáčí.

Průmyslové utěrky se stojanem

Pro snadnější manipulaci nabízí Xobaly.cz ve své nabídce i stojany na průmyslové utěrky. Stojany jsou zde k zakoupení volně stojící i nástěnné. Díky nim utěrky nemusíte hledat po celé dílně a budou vždy na svém místě a v dokonalé čistotě připravené k použití. Kromě utěrek v klasických rolích jsou zde nabízeny i balení v úhledné krabičce s možností vytažení utěrek po jednotlivých a již od sebe oddělených listech podobně, jako znáte u papírových kapesníků.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz