Zbavte se staré dřevěné palety

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 27.2.2019 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Pokud vlastníte nějaký sklad pro uložení věcí nebo máte autodopravu, vlastníte i spoustu palet. Ty jsou totiž ideálním doplňkem pro takové činnosti. Snadno se s nimi zachází, můžete díky nim převést spoustu věcí najednou, a to ještě s odpovídající bezpečností. Paleta má však omezenou životnost, jako asi každý produkt. To znamená, že postupem času podléhá jistému opotřebení. A co s takovými paletami provést?

Určitě se nepouštějte do jejich časově náročné likvidace, ale využijte daleko lepší a efektivnější způsob. Zaměřte se na výkup palet, prostřednictvím něhož se můžete rychle a pohodlně zbavit všech nepotřebných palet. Nejenom těch poškozených, ale i těch, které už se vám jednoduše nehodí a povalují se ve skladu.

Výkup palet

Pro výkup palet byste měli zvolit profesionála, jenž se takovou činností dlouhodobě zabývá. Je schopen vám nabídnout adekvátní výkupní cenu vzhledem k poškození palety a v lepším případě vám poskytne i dopravu zdarma při větším odběru. Dřevěné palety se tak můžete zbavit bez jakýchkoliv obtíží, a ještě nebudete muset řešit problémy s dopravou. Tento benefit je obvykle spojen s omezenou vzdáleností od skladu konkrétní společnosti.

Tímto způsobem jsou vykupovány nejenom EUR palety s rozměry 1200 x 800 mm, jež podléhají příslušným normám. Vykoupeny od vás mohou být i standardní palety, za něž pochopitelně dostanete o něco méně. Ve všech případech to však bude více oproti jakémukoliv úmyslu spalování, štípání a podobným věcem. Nic z toho s dřevěnými paletami rozhodně dělat nemusíte. V současnosti spolehlivě funguje profesionální výkup. Od takové firmy můžete na oplátku zakoupit palety zcela nové a nepoužité, které využijete k daným účelům. V tomto směru se meze rozhodně nekladou. Novodobý servis spjatý s palety je velice bohatý a pestrý.

 

Témata: výkup palet, palety na výkup, palety, paleta, přepravní palety | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300