Praktické obaly a jednorázové nádobí

Menuboxy do každé restaurace, jídelny i bistra
Zadavatel: BEOM.cz | 25.2.2017 | Cestování, gastronomie
Xobaly
Autor fotografie:
Xobaly.cz

Každá restaurace již v dnešní době standardně nabízí službu, kdy Vám objednané, či nedojedené jídlo zabalí sebou. Menuboxy jsou tedy zapotřebí. Náš internetový obchod nabízí toto jednorázové nádobí hned v několika provedeních tak, aby si každý restauratér mohl v danou chvíli vybrat tu pravou krabičku, do které zákazníkovi pokrm uloží. Polystyrenové menuboxy jsou velmi lehké a díky svému provedení udrží dlouho teplotu pokrmu.

Plastové talíře a misky

V sortimentu naleznete i klasické jednorázové nádobí v podobě plastových talířů nebo misek. Misky jsou vhodné na polévku, nebo na saláty. Lze k nim přikoupit víčka a veškeré misky dobře těsní, proto se nemusíte bát, že by se Vašim zákazníkům polévka, či nálev ze salátu vylily. Co se týče talířů, k zakoupení je opět několik druhů, 1-dílné, 2-dílné, ale i 3-dílné.

Papírové jednorázové nádobí

V nabídce je samozřejmě i papírové nádobí, tedy papírové tácky, talíře a misky. Jsou vhodné nejen na zahradní párty, ale využijí je jistě hlavně stánky s rychlým občerstvením na festivalech, a nebo například na městských slavnostech.   Jeho pořizovací cena patří k těm nejnižším.

Kelímky a příbory

K zakoupení nabízíme samozřejmě i plastové kelímky, nebo širokou škálu kelímků na kávu s sebou, takzvaných coffee to go. Kelímky na džusy nebo na pivo jsou k dostání v průhledném provedení, nebo v bílé barvě. Mezi jednorázové nádobí patří samozřejmě i příbory, párátka nebo brčka. I jejich výběr je velmi široký a ceny příznivé.

Výhodné ceny, praktická balení

Veškeré jednorázové nádobí je prodáváno ve velkoobjemových baleních tak, aby byla zajištěna zásoba nádobí na dlouho dopředu. Zároveň to umožňuje srazit cenu velmi nízko. Jednorázové nádobí patří k oblíbeným z mnoha důvodů, mezi ty hlavní patří možnost volného pohybu se zakoupeným pokrmem, či nápojem a možnost plastový talíř vyhodit kdekoliv. 

Témata: jednorázové nádobí | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz