Průmyslové utěrky do laboratoře i autodílny

Zadavatel: BEOM.cz | 25.2.2017 | Průmysl, energetika
Katrin
Autor fotografie:
KatrinCz.eu

Dennodenně přicházíte do styku s mastnými olejnatými přípravky a tekutinami, které potřebujete otírat? Nejčastěji právě v laboratořích, či v průmyslových dílnách nebo autodílnách řeší, čím tyto látky z drobných předmětů otírat tak, aby byli spokojení.

Průmyslové utěrky vysoké kvality

Právě průmyslové utěrky z naší nabídky se vyznačují skutečně vysokou kvalitou. Mezi jejich přednosti patří jejich výrazná stálost, tedy že je jen tak nějaká kapalina ani mazivo nerozpustí a jejich spotřeba tedy není tak četná. Dále je to vysoká absorpční schopnost, tedy savost. Profesionální utěrky do průmyslového odvětví a lékařství pohltí o mnoho více tekutin a kapalin, než běžné papírové ručníky, nebo kuchyňské utěrky. Dále se netřepí a neštěpí se z nich malá vlákna. Právě proto jsou velmi často průmyslové papírové utěrky využívány k leštění nejrůznějších součástek v automobilovém průmyslu a v dílnách, popřípadě i k odmašťování.

Barevné průmyslové utěrky

Potřebujete využívat k odlišným účelům různé průmyslové utěrky? Pak pro Vás máme volbu právě na našem internetovém obchodě. Díky mnoha povedením, která jsou v sortimentu na výběr, lze na první pohled odlišit, kterou utěrku lze využít.

Vyberte si své balení

Průmyslové utěrky lze zakoupit jak ve velkých rolích, kdy lze odtrhávat jednotlivé listy, nebo i v praktických malých boxech. Ty sebou přináší velkou výhodu, že lze jednotlivé listy postupně vytahovat, tak jak jsou všichni zvyklí u klasických kapesníků. Utěrky v roli lze umístit na stojan, který disponuje kolečky, nebo lze připevnit na zeď. Svou roli utěrek tak najdete vždy na svém místě. Stojany lze zakoupit i v kombinaci s odpadkovým košem, což je taktéž velmi praktické.

Témata: průmyslové utěrky, průmyslové papírové utěrky

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz