NWT Mobil vstupuje na scénu! Jeho výhody a služby stojí za to!

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 2.7.2014 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Také jste otrokem vašeho „starého“ mobilního operátora, který vám neustále nabízí to samé a za ještě vyšší cenu? Proč se s ním trápíte? Je přece lepší vsadit na mladého koně. Představujeme vám zajímavou možnost, jak můžete na volání i internetu výrazně ušetřit aneb přichází NWT Mobil a jeho výhody, výhody, výhody...

NWT Mobil a jeho férová nabídka – volat můžete třeba spolu zdarma!

NWT Mobil je nový mobilní operátor, který se rychle stává šampiónem. Do světa mobilního volání a internetu totiž přináší fér nabídky, které se neodmítají. Operátor v současné době nabízí 3 opravdu luxusní tarify mobilního volání. Prvním z nich je tarif Bez paušálu. Pokud ho budete mít, platíte jen za to, co provoláte. Ceny jsou více něž příjemné - volání za 0,80 Kč do vlastní sítě a 1,40 Kč za SMS. Druhým je tarif Spolu zdarma, i ten je bez závazků. Platíte jen 80 Kč měsíčně a za to voláte své rodině a všem přátelům v sítí zadarmo, nebo za 1,90 Kč do ostatních sítí. K dispozici je také tarif S paušálem. V tomto případě se platíte jen 190 Kč/měsíc. Tarif nabízí 120 volných minut. NWT Mobil nyní připravuje také neomezený tarif, cena bude super nízká!

Výhodný internet i volání z pevné linky

NWT Mobil to není jen výhodné mobilní volání. Operátor vám může nabídnout i výhodný internet na doma již od 399 Kč měsíčně. V nabídce je také výhodný mobilní internet, platit můžete třeba jen 125 Kč měsíčně – za tuto cenu získáte datový limit 200 MB! Zajímavé jsou i tarify na volání z pevné linky. Co říkáte na tarif Na drátě za 250 Kč/měsíc? Za tuto cenu získáte 250 minut volání zadarmo, do mobilních sítí budete volat jen za 1,60 Kč. Pořídit si můžete také super výhodný tarif Na drátě za 0 Kč. S ním budete z pevné linky volat za 2 Kč do mobilních sítí a za 1,30 Kč na pevnou ve špičce a 0,80 Kč na pevnou mimo špičku. To už stojí za úvahu, že?

S NWT Mobil můžete být spokojenější a být ve spojení za super nízké ceny, tak neváhejte...

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.