Výstava - Život bez bariér

Česká investiční skupina DRFG Davida Rusňáka
Zadavatel: Seokonzult.cz | 27.12.2018 | Finance, ekonomika
David Rusňák

Společnost DRFG je česká investiční skupina orientovaná zejména na tuzemský trh, nabízející fondy a dluhopisy. Jejím zakladatelem a současně i majoritním vlastníkem je velmi úspěšný brněnský podnikatel David Rusňák. Se svými spolupracovníky neustále rozvíjí zejména moravský region a vytváří nová pracovní místa. Peníze ze společnosti DRFG tak nejsou vyváděny za hranice, jak je to zvykem u mnoha našich společností. Investiční společnost DRFG zhodnocuje český kapitál na českém trhu prostřednictvím investic do nemovitostí, telekomunikací, finančních služeb a retailu. Investiční filozofie se zakládá na upřednostňování investic v lokalitách a oborech, které společnost DRFG dobře zná, jsou jí kulturně i geograficky blízké.

Telekomunikace a technologie DRFG TELCO s.r.o.

Investice DRFG TELCO s.r.o. se zaměřují na výstavbu, údržbu a inovace mobilních telekomunikačních sítí předních světových operátorů. Technologická náročnost mobilních sítí neustále roste. Díky tomu se DRFG TELCO s.r.o. zaměřuje i na prvotřídní služby. Buduje a provozuje telekomunikační prvky i páteřní sítě. Investuje do lokálních internetových poskytovatelů a vytváří jednoho z největších poskytovatelů pevného internetu na našem území. Zajišťuje kvalitní služby s lokálním přístupem. V oblasti telekomunikace dnes využívá její datové služby 66 637 domácností a firem a společnost zaměstnává 665 zaměstnanců pro stavbu a servis mobilních i datových sítí.

Nemovitostní fond DRFG Real Estate s.r.o.

Společnost DRFG Real Estate s.r.o. spadá pod Davida Rusňáka a je zaměřena na investice do dlouhodobě perspektivních nemovitostí v České republice. Důležitá je jejich poloha, udržitelnost a možnost dalšího rozvoje. Od roku 2014 se do portfolia řadí retailové plochy, výrobní, administrativní i skladovací prostory, kanceláře a perspektivní projekty větších rozměrů. DRFG Real Estate se aktivně podílí i na následné správě a rozvoji nemovitostí. Spravuje portfolio o hodnotě přes 4,15 miliardy korun. Letošní rok plánuje investice do nemovitostí ve výši 2,5 miliardy korun. V ČR má přes 110 000 m² pronajímatelné plochy.

Témata: David Rusňák, DRFG | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz