Kopec zábavy na jednom místě. To je slovenská Tatralandia

Kopec zábavy na jednom místě. To je slovenská Tatralandia
Zadavatel: Seokonzult.cz | 27.12.2018 | Sport, volný čas, zábava
Tatralandia

Přemýšlíte nad tím, kde strávíte volný víkend s dětmi nebo kam se vydáte za pár měsíců na dovolenou? Jelikož jste rodina s dětmi, upřednostnili byste spíše něco blízkého, co je však natolik atraktivní, že děti nebudou moct dospat. Ideálním kandidátem je slovenská Tatralandia, což je ohromný zábavní, ubytovací a taktéž relaxační komplex nacházející se blízko Liptovského Mikuláše. Tento komplex je lákadlem pro každého a díky zdejší termální vodě je v provozu po celý rok. Tudíž ať je léto nebo zima, v Tatralandii je vždycky prima!

Každá dovolená by měla být dostatečně atraktivní nejen pro děti, ale také pro jejich rodiče. Tatralandia na Slovensku je ideální variantou. Zatímco děti se budou těšit do zdejšího aquaparku, rodiče využijí relaxačních služeb.

Co vás v Tatralandii čeká?

Tatralandia se pyšní rovnou jedenácti termálními bazény, v nichž se teplota vody pohybuje od čtyřiadvaceti stupňů do devětatřiceti stupňů Celsia. K tomu přičtěte tři kryté bazény. Milovníci zábavy ocení zdejší tobogány, kterých je rovnou třiadvacet, nově si zábavu užijete i na raftovacích tobogánech. Ani nadšenci do poklidného, kondičního plavání nebudou zklamaní, jelikož v Tatralandii najdete i plavecký bazén.

Pro věčně unavené rodiče nebo jedince, kteří chtějí chvilku klidu a touží po odpočinku, jsou zde relaxační služby, do nichž spadají parní, vodní i masážní sauny, mimo jiné i uvolňující procedury či léčebné procedury, po něž spadají třeba masáže nebo koupele a zábaly.

Dalšími lákadly je zdejší Western City Šiklův mlýn, což je večerní zábava ve stylu divokého zábavu, nebo také vodní lezecká stěna, vodní houpačky, největší komplex nafukovacích hradů a další! O zábavu zde opravdu není nouze.

Jak vysoké je vstupné?

Za tolik zábavy se musí pořádně zaplatit, jistě si pomyslíte. Jenže není to tak. Co se týče ceníku v Tatralandii, vstupné je koncipováno tak, že vyjde nejvýhodněji strávit zde celý den (nebo klidně dva, tři, čtyři či celý týden). Jak dlouho si budete užívat zdejší zábavy vy? Pokud zde strávíte déle než jeden den, nezapomeňte se ubytovat. Ubytování je k dispozici přímo v areálu.

Ubytování v Tatralandii je možné si zařídit také přes cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava s.r.o.

Témata: Tatralandia, aquapark, Slovensko, ubytování, cestovní kancelář | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Obrázek uživatele SEOkonzult.cz
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz