Darujte zdraví – darujte elektronickou cigaretu

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 27.12.2016 | Zdraví

Kouření je nejrozšířenější zlozvyk, kterému každoročně podlehnou tisíce lidí napříč všemu věkovými kategoriemi. I přes upozornění a varování, že kouření škodí zdraví, je rizikem vzniku rakoviny plic a dalších zdravotních obtíží, počet kuřáků neustále roste a možná i vy máte ve svém okolí někoho, kdo se cigaret a tolik potřebného nikotinu jednoduše nechce vzdát. Máte již dost toho, jak si váš blízký nebo kamarád ustavičně ničí zdraví? Vadí vám typický cigaretový odér, který je cítit z oblečení? Máme pro vás tip, čtěte dál!

 

Možnost volby

Kuřáka jen těžko přesvědčíte k tomu, aby se svého zlozvyku vzdal a kouřit přestal. Jakmile si člověk vypěstuje závislost, je opravdu těžké překonat její vliv. Prostřednictvím elektronické cigarety ale dáte dotyčnému možnost volby – buď bude dál kouřit klasické cigarety, které mu ničí zdraví, huntují jeho plíce a dělají pořádnou díru do rozpočtu, nebo dá přednost zdravější a levnější alternativě. Co myslíte, pro kterou možnost se rozhodne?

 

Prvotní investice

Mnoho kuřáků o elektronických cigaretách slyšelo, ale od jejich pořízení je odradila cena. Je pravda, že pokud chcete tzv. přesedlat na tento typ kouření, budete muset zpočátku něco investovat. Jestliže víte, že si dotyčný elektronickou cigaretu kvůli financím nepořídí a chcete mu i přesto pomoci, podívejte se na internetové stránky e-cigo.cz, kde můžete za pěkný peníz pořídit vše potřebné.

 

Dárek od Ježíška

V eshopu najdete nejen několik druhů elektronických cigaret, ale i potřebné náplně, nabíječky a další potřeby, které přechod z klasických cigaret na elektronické dotyčnému usnadní a zpříjemní. Můžete si zahrát na Ježíška, který to sice nestihl do Vánoc, ale i tak si vzpomněl. Uvidíte, že tím dotyčného kuřáka překvapíte a donutíte jen zamyslet se nad svým zdravím. Protože to máme každý jen jedno.

 

 

Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667