Pečujte o své zdraví, máte jen jedno!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 27.12.2016 | Zdraví

V dnešní hektické době hodně z nás nemyslí na své zdraví. Často přecházíme drobná nachlazení, nevěnujeme pozornost bolestem nebo nedbáme na svou bezpečnost. Právě zdraví bychom ale měli chránit a střežit jako oko v hlavě, protože máme jen jedno – to nám bylo dáno do vínku a nelze u něho provést reklamaci. Ve svém vlastním zájmu bychom tak o sebe měli patřičně pečovat a věnovat pozornost signálům, které k nám naše tělo vysílá, pokud něco není v pořádku.

 

Trávíte hodně času na nohou?

Chodíte každý den co zaměstnání, ve které většinu pracovního času strávíte na nohou? Možná si často říkáte, že byste dali všechno za to, abyste mohli vykonávat sedavé zaměstnání – i když i ono má své mouchy. Pokud jste nuceni v práci hodně stát, pak investujte do kvalitní obuvi. Nepodléhejte předsudkům, že jsou to jen boty a nepočítejte peníze. Zdravotní obuv vám může ulevit od potíží vzniklých celodenním stáním, uleví nohám i páteři a odbourá tak možné bolesti zad.

 

Když záda pořád zlobí

Na bolavá záda navážeme. Ne vždy jsou bolesti způsobené pouze stáním, i když tomu hodně přispívá. Záda nás mohou bolet z mnoha příčin a každý, kdo tyto nepříjemné stavy někdy zažil, nám dá určitě za pravdu, že bolesti v zádech nejsou žádný med. I přesto ale musíme pracovat, musíme fungovat a věnovat se každodenním činnostem. Ale jak, když záda tak moc bolí? Ulevit vám mohou bederní pásy, které zpevní danou oblast zad. Ty moderní jsou uzpůsobené tak, že je můžete s klidem nosit celý den.

 

Někdy stačí málo

Na začátku dnešního článku jsme se zmínili, že v některých situacích své zdraví riskujeme a ohrožujeme zcela vědomě. Děje se tak zvláště v případech řízení pod vlivem alkoholu. Každý z nás si neodepře vychlazené pivo po nedělním obědě, ke kterému byla kachna a pivo tak pomůže na trávení. Nikdy byste ale neměli pod vlivem alkoholu řídit. Pokud si nebudete jisti, jestli z vás alkohol vyprchal, použijte alkohol test, který vám dá okamžitou odpověď.

Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667