Sedm devítek - ZLATO.cz

Číslo devět má podle numerologů velkou magickou a rituální moc. Je to označení nějakého zakončení, završení a naplnění.
Zadavatel: GIT.cz | 27.12.2016
ZLATO.cz -Jistota ve vlastních rukou
Autor fotografie:

Praha (Pressweb) - Devítka údajně symbolizuje velkorysost, štědrost, poctivost, ale také impulzivnost, kritičnost nebo odkládání práce. Číslem devět jsou ovlivněni lidé narození v září nebo v letech, jejichž součet dává právě devítku. Tito lidé jsou podle numerologů uvážliví, zodpovědní a většinou se z nich stávají výborní učitelé nebo ošetřovatelé. Z matematického pohledu je devítka také velmi zajímavým číslem, zakončuje řadu základních čísel a při násobení vždy výjde opět devítka. Například si zkuste vynásobit 3x9=27, 2+7=9 nebo 8x9=72, 7+2=9, ať je devítka umocněna jakýmkoliv číslem, vždy v základu směřuje k sobě samé. Ezoterika se na devítku dívá jako na symbol moudrosti, pochopení a účasti. Kartářky vám prozradí, že k číslu devět se vztahuje tarotová karta "svět" a je to číslo velkých možností a schopností. Toto vše vysvětluje, proč zlato je po mnoho tisíc let tak mocné, uznávané, lákavé a nesmrtelné. Nejčistší zlato má totiž ryzost proslulých sedm devítek, tedy 999,9999 a tím je jeho kouzlo 7x umocněno.

Zlato vábí lidstvo od nepaměti, je stále více rozšířenější a dostupnější, přesto má svou velkou cenu. Tento drahý kov se dnes využívá nejen ve šperkařství, ale také ve strojírenství, farmaceutii, v potravinářství nebo v kosmetice. Snad úplně každý má doma zlatý řetízek, náramek, prstýnek nebo náušnice a někdo má doma i zlatou minci nebo dokonce zlatý slitek. To je zlato investiční, které je v posledních letech stále vyhledávanější. Lidé si začínají ukládat své úspory do zlata, protože zlato chrání peníze před inflací, je uznáváno po celém světě a v případě potřeby je lze rychle prodat. Investiční zlato je populární i v České republice a lidé si jej mohou pořídit i na splátky a to formou tzv. "zlatého spoření". Zájemce si sám určí gramáž, na kterou chce dosáhnout, a zároveň si sám určí výši mešíční splátky. Tím se zlaté cihličky stávají stále více dostupnější široké veřejnosti, přesvědčte se, veškeré bližší informace najdete na internetu na zlato.cz. Zlato je velmi zajímavým dárkem. Ještě před pár lety muži kupovali svým ženám zlaté prsteny, řetízky a náušnice, dnes díky módním trendům jdou zlaté šperky do ústraní a když muž chce udělat ženě radost, tak zlatem investičním nikdy nic nezkazí. Matematika, numerologie i ezoterie zlatu předurčují velkou budoucnost, k tomuto drahému kovu se vztahuje silné číslo devět a dává mu tak velkou sílu a prakticky nesmrtelnost. I když ceny na burze se různě střídají, nikdy prý nedojde k tomu, že zlato ztratí úplně svou hodnotu a bude bezcenným kovem. Pokud tedy uvažujete o investici nebo o zajímavém dárku, investiční zlato jistě bude tou správnou volbou.

 

Témata: zlato, investiční zlato, investice do zlata, investování do zlata, spoření ve zlatě, spoření do zlata, zlaté spoření, zlaté mince, ryzí zlato, zlaté slitky

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Global Internet Technology s.r.o. - GIT.cz
Žirovnická 1/2389
106 00 Praha 10 - Záběhlice
Česká republika
info@git.cz
Tel: +420 607 724 498