Výkup vlasů - jak vydělat peníze bez podvodu

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 27.1.2016 | Služby

Praha (Pressweb) - Zbavujete se dlouhé kštice nebo vlastníte kadeřnictví? Pak si můžete přivydělat díky výkupu vlasů. Ve formě ustřižených copů se totiž dají prodat za poměrně slušnou cenu. Je třeba se ale nenechat napálit. Mnoho firem slíbí vysoké částky a ve finále za vlasy dostanete jen zlomek ceny. Pokud nechcete být zklamáni, zkuste firmu viphair.cz. Její výkupní ceny jsou reálné a navíc upravované podle nabídky konkurence.

K čemu se vlasy využívají

K čemu je vůbec výkup vlasů dobrý? Používají se pro výrobu příčesků nebo clip in vlasů a pro různé metody prodlužování vlasů. Vlasy asijského typu nebo ty umělé sice svůj účel splnit mohou a jsou cenově přijatelnější, evropské ale ženám u nás více vyhovují. Pokud chcete dobře zainvestovat, tak do vlasů evropského typu.

Kolik za vlasy dostanete

V dnešní době je každá koruna dobrá a proto přivýdělek formou prodeje vlasů, které jste už předtím měli v plánu radikálně zkrátit, přijde vhod. Když už se zbavujeme své dlouhé kštice, tak proč za to i něco nedostat? Ceny se pohybují podle délky vlasů od něco málo přes 1000 Kč až po více než 6000 Kč. Záleží i na váze vlasů jejich barvě, struktuře a kvalitě. Za blond vlasy se obecně platí o něco více. Vykupované vlasy musí mít určitou minimální délku, většinou 40 cm. Výkup vlasů akceptuje jen vlasy zdravé, nepoškozené, bez šedin a čisté.

Podmínky výkupu vlasů

Jak vlasy správně ustřihnout? Nejprve se musí svázat do dostatečně pevného copu. Ten musí být i po přepravě v pořádku, nesmí být zacuchaný a rozházený. Dobré je svázat ho pro jistotu dostatečným počtem gumiček na několika místech. Vlasy se zasílají balíčkem, ovšem nikoliv na dobírku, na adresu společnosti VIPhair, spolu s kontaktním telefonem, adresou a číslem vašeho účtu. Dopředu se můžete informovat prostřednictvím emailu nebo telefonu. Jakmile balíček dorazí, budete kontaktováni a peníze se vyplácejí do několika dní.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.