Outdoorové spacáky a samonafukovací karimatky Alpine Pro

Zadavatel: BEOM.cz | 28.7.2017 | Cestování, gastronomie
Outlet-Alpine.cz
Autor fotografie:
Outlet-Alpine.cz

Milujete přírodu a pobyt v ní? Ať už čerstvý vzduch dýcháte rádi v létě, nebo v zimě, vždy je třeba mít s sebou prvotřídní vybavení od kvalitní značky. Náš internetový obchod nabízí oblečení a outdoorové doplňky od přední české značky Alpine Pro. Najdete zde široké množství vybavení pro cestování i sportování a to samozřejmě jak pro ženy, tak pro muže, ale i pro děti. Tedy ideálně pro celou rodinu! Protože je jasné, že aktivně založení rodiče budou chtít své inspirativní sportovní zážitky sdílet i se svými ratolestmi. A to i v případě, že se vyráží na několikadenní expedici.

Spacáky Alpine Pro zahřejí

Tato česká značka se řadí mezi oblíbené výrobce outdoorových potřeb. Využívají ji rádi jak sportovní nadšenci, tak i horolezci, nebo vodáci. Zkrátka všichni, kteří rádi podnikají výlety do přírody. Samozřejmě se ani vy nemůžete obejít bez prvotřídního vybavení pro spaní pod širákem. Spacáky Alpine Pro jsou důmyslně řešené pro každý typ postavy. Nabízí vysoký komfort a odolné zpracování, proto jsou vhodné i pro náročné expedice. Dále se vyznačují nízkou váhou a malým objemem, což je pro každého cestovatele velmi důležitá informace. Díky outletovým cenám se dostávají spacáky Alpine Pro v naší nabídce k nejlevnějším na českém trhu, přičemž si zachovávají prvotřídní kvalitu.

Samonafukovací karimatky Alpine Pro pro komfortní spánek

Pokud chcete mít pro bivakování v přírodě absolutně komfortní vybavení, doporučujeme zakoupit samonafukovací karimatky Alpine Pro. Díky své tloušťce poskytují pohodlné ležení i na nerovném povrchu. Dále dokonale izolují od chladného povrchu země, tudíž je Vaše tělo chráněno před nepříjemným prochladnutím. Samonafukovací karimatky Alpine Pro jsou ideální na cesty, dají se zabalit do malého balíčku, nepotřebujete pak ani zbytečnosti jako je pumpička k nafouknutí. Důmyslný systém nafukování Vás na cestách nezklame. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz