Unibet: Boj o první místo – Sparta ale musí nad Neapolí vyhrát

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 27.11.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 26. 11. 2014: Jako extrémně vyrovnaný zápas se šancemi obou stran na vítězství vidí čtvrteční duel Evropské ligy mezi Spartou a Neapolí bookmakeři sázkové kanceláře Unibet. Ti opravdu jen velmi mírně favorizují italské hosty, kteří do zápasu o čelo skupiny I půjdou v kurzu 2,50, zatímco šance Sparty na vítězství vyjadřuje kurz 2,80. Remíza stojí 3,30. Podle kurzu 3,50 si Sparta může zároveň dělat zálusk na celkové vítězství v „Íčku“ (Napoli 1,40, YB Bern 9,00). O jejím postupu do dalších kol jsou bookmakeři přesvědčení, na ten se sází v kurzu 1,40.

„Sparta si dvěma vítězstvími proti Slovanu vytvořila ve skupině dobrou pozici, takže podle nás bude na jaře hrát evropské poháry. V samotném zápase proti Neapoli ji nicméně jako favorita vidět nedokážeme, přeci jen pod Vítězslavem Lavičkou poměrně pravidelně prohrává v těch opravdu nejdůležitějších zápasech a Neapol je při vší úctě stále někde jinde. Vždyť jen za Marka Hamšíka by se dala koupit celá Sparta a ještě by pár milionů eur zbylo,“ komentuje marketingový manažer Unibetu Milan Klemš.

Ve druhém zápase skupiny bratislavský Slovan s Jozefem Chovancem Spartě ke snadnému postupu příliš nepomůže, když Slovan bude i přes domácí prostředí jasným outsiderem. Na fotbalisty Young Boys Bern se u Unibetu sází v kurzu 1,47, naproti tomu vítězství Slovanu by sázkaři vyneslo více než sedminásobek (7,25) vkladu. Dělba bodů je pak ohodnocena kurzem 4,25.

Aktuální kurzy na utkání včetně možnosti online sázky najdete na https://cz.unibet.com/betting#/event/1002362410

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024