Od seriálů, přes zábavu po dokumenty – to jsou kanály TV Prima

Zadavatel: Roman Ernst | 26.11.2014 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Doba, kdy televizní stanice s názvem Prima vysílala pouze v rámci jednoho jediného kanálu, je již dávno pryč. Aktuálně totiž pod sebou sdružuje i několik dalších. Základní kanál samozřejmě zůstal, a nabídne kombinaci filmů, zpravodajství, dokumentů a samozřejmě také seriálů. Mimo něho je ale možné jednoduše naladit, díky webu Spustit.cz i zbývající, které patří právě pod tuto jednu konkrétní hlavičku. Pojďme se s nimi seznámit.

Prima Cool

Tento televizní kanál začal vysílat již v roce 2009, a to jako druhý „primácký“. Jeho koncept byl od samotného začátku zcela jasný, a to cílit na mladší publikum, ideálně o věkové skladbě 15 – 40 let. Byl to třeba seriál Simpsonovi, aktuálně úspěšná Teorie Velkého třesku, nebo třeba napínavý seriál Grimm. To vše doplněné i četné realityshow, jako byl Faktor strachu, nebo Kdo přežije. Mimo převzatých ale televize nabídne i své vlastní, a to konkrétně Re-Play.

Prima Love

V pořadí třetí kanál, který tato televize uvedla na trh, a to konkrétně v březnu roku 2011. Na rozdíl od předchozího kanálu byl tento určený primárně ženám, a tomu také odpovídala skladba seriálů, filmů a dalších pořadů. Oblíbené Zoufalé manželky, Sex ve městě nebo Chirurgové zkrátka patřili a patří mezi stálice. Mimo to lze na obrazovkách shlédnout i reprízy oblíbených seriálů z dílny Primy, a to třeba Rodinná pouta či Letiště.

Prima Zoom

Nejmladším kanálem TV Prima, který začal vysílat v roce 2013, konkrétně v únoru. Na rozdíl od dvou předchozích se zaměřuje hlavně na oblast dokumentů, oblast zajímavostí a samozřejmě také poznání.

Pusťte si je kdykoliv a kdekoliv

Samozřejmě v rámci sledování nemusíte být nutně odkázáni výhradně na vaši domácí televizi. Díky webu Spustit.cz si totiž můžete jakýkoliv z těchto kanálů pustit pohodlně a jednoduše prostřednictvím internetu, a to kdykoliv jenom budete mít zájem.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika