Dveřní kování COBRA – česká tradice!

Zadavatel: SeoExtra.cz | 26.11.2014 | Reality, bydlení

Ostrava (Pressweb) - Rozhodujete-li se právě nyní pro výběr dveřního kování a klik, ať už v jakémkoli stylu či designu, zajisté uděláte velmi dobře, pokud dáte přednost léty prověřenému výrobci kování a doplňků ke dveřím Cobra. Více než dvacet let patří mezi top výrobky dveřního příslušenství. Sortiment této značky nyní najdete opravdu v každém koutu naší republiky a vybírat je možné z nepřeberného sortimentu kvalitních materiálů, tvarů a stylů. Kování a kliky pochází hlavně z italské a evropské distribuce a u nás je Cobra považována za tradičního výrobce. Každý zákazník má samozřejmě jiné požadavky a tento výrobce je schopen splnit opravdu každé očekávání. Široká škála dveřního kování a klik Cobra se dá použít do různých typů interiérů i exteriérů, od bytu, domu nebo chalupy, až po zatěžované prostory, jako jsou restaurace, ubytovací zařízení či kanceláře.

Základní rozdělení dveřního kování je na rozetové a štítové, přičemž u kování rozetového je možné vybírat z kulaté, hranaté nebo oválné rozety. Štítové kování je dostání ve standardních roztečích (72 a 90mm) a u obou typů si určitě budete pochvalovat snadnou montáž. Dveřní kování je k dostání v různém provedení. Například luxusní řada Design LINE nabízí moderní, rozetové a minimalistické kování, které pochází přímo od italských designérů. Nerezové kování a kliky se hodí v podstatě kamkoli a jejich výhoda je tedy univerzálnost a hlavně velmi dlouhá životnost, která je zaručená ocelí 304, ze které jsou kliky vyrobeny. Mezi nerezovým kováním najdete jak rozetové, tak štítové typy. Hliníkové kování zase ocení ten, kdo chce ušetřit. Jsou ale určeny pouze do interiéru a to do takového, který není nadměrně zatěžován. Kapitolou samou o sobě je bezpochyby kované kování. Ocení ho hlavně milovníci rustikálního a dobového designu. Hodí se i na chalupu či do historických objektů nebo zkrátka tam, kde je interiér zařízen ve starém stylu. Kované kování se nabízí v černé patině a koupit se dají i kliky na okna a další doplňky. Hodí se do interiéru i exteriéru a můžete si být jisti, že prostoru propůjčí nenapodobitelný nádech.

Aby bylo vše perfektní a kliky ke dveřím byly sladěny i s dalšími dveřními doplňky, výrobce samozřejmě nabízí spoustu dalších drobností. Můžete tedy najít i doplňky ze stejných materiálů, jako jsou dveřní stavěče, dveřní zarážky, zadlabací zámky, cylindrické vložky, větrací mřížky a například i kování pro posuvné dveře. Nechybí ani designové vychytávky jako je dveřní klepadlo, vhozy na dopisy nebo piktogramy a číslice na dveře.

Nejen kliky kování do interiéru jsou důležité. Velkou pozornost je třeba věnovat i vchodovému kování do domu či bytu. Od toho je k dispozici i škála sortimentu, která nabízí bezpečnostní kování. Snad pro každého je důležitá ochrana svého soukromí a hlavně majetku a správný výběr bezpečnostního kování se stane dobrou zábranou pro nezvané hosty. V nabídce je kování bezpečnostní třídy dva a tři, kdy číslo dvě znamená dostatečnou ochranu a tři vysokou ochranu. Bezpečnostní kování je samozřejmě testováno NBÚ (Národním bezpečnostním úřadem) a díky skvělým výsledkům ATESTU se nemusíte bát, že by vaše venkovní či vnitřní vchodové dveře byly snadnou překážkou.

Kvalitní dveřní kování Cobra – www.kovani-cobra.cz 

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon 1.jpg49.43 KB
Image icon 2.jpg8.19 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712