Posouvejte jako o život – stavební pouzdra ECLISSE!

Zadavatel: SeoExtra.cz | 26.11.2014 | Reality, bydlení

Ostrava (Pressweb) - Sháníte stavební pouzdra pro posuvné dveře? A už víte kam se obrátit? Pokud ne, seznamte se s firmou Eclisse. A proč nakupovat právě zde?

Spokojenost zákazníka je na prvním místě, proto si na svých službách skutečně zakládají. Po celém území ČR je poštovné zdarma, zákazník má zde garanci nejnižší ceny na trhu a jedinečného klientského servisu. Firma má 34 patentů, pyšní se největším showroomem v ČR a 80 % sortimentu je k dispozici hned ze skladů v Praze 4. Pokud si netroufnete sami na instalaci, není problém tuto instalaci provést zkušenými odborníky. Na všechny dveřní pouzdra je záruka 12 let. Potřebujete atypickou výrobu? Firma ji provádí do sedmi pracovních dnů. Tyto a další výhody nabízí pro své zákazníky právě firma Eclisse.

Stavební pouzdra Eclisse jednokřídlá jsou nejběžnějším typem stavebních pouzder pro posuvné dveře. U tohoto druhu můžete vybrat typ pro sádrokartonovou nebo zděnou příčku. Stavební pouzdro je kompatibilní se všemi typy dveří od tuzemských výrobců. Pouzdra Eclisse pro jednokřídlé dveře jsou nenáročné na montáž. Tato jednokřídlá pouzdra si můžete prohlédnout a vyzkoušet. Proto neváhejte a navštivte showroom ANDĚL PARK. V této kategorii můžete vybírat ze 12 položek v cenovém rozpětí cca 6 000 – 10 000 Kč. Tato pouzdra se mohou v menším prostoru například z ložnice do koupelny nebo šatny, ale i mezi dvěma normálními místnostmi. Skvěle budou plnit svou funkci, ušetří místo než běžné otevírací dveře a váš interiér bude vypadat zajímavěji. Používají se výhradně do vnitřních prostor a to s osazením dělené obložkové zárubně.

A jaké další typy stavebních pouzder najdete na webu m-eclisse.cz? Eclisse dvoukřídlá pouzdra vhodná pro dvoukřídlé dveře jsou vhodná do velkého prostoru, kde je nutný větší průchozí otvor. Nenáročná montáž, funkčnost a elegantnost jsou u tohoto typu samozřejmostí. Eclisse Teleskop je vysoce funkční pouzdro, které ve vašem interiéru bude vypadat maximálně moderně.  Eclisse Zákryt je druh dvojitého pouzdra, které schová dvě dveřní křídla do jedné kapsy uprostřed. Eclisse Luce jednokřídlé a Eclisse Luce dvoukřídlé jsou typy pouzdra, které umožňují použít veškeré rozvody elektra bez jakýchkoliv obav. Můžete použít např. telefonní kabely, vypínače, termostaty a světla. Pro tyto typy můžete použít všechny druhy dveřních křídel tuzemských výrobců. Eclisse Syntesis Line pro jednokřídlé nebo Eclisse Syntesis Line pro dvoukřídlé posuvné dveře jsou variantou stavebního bezobložkového pouzdra, kdy není potřeba použít obložkovou dělenou zárubeň. Eclisse Teleskop proti sobě je skutečně moderní záležitostí, protože umožňuje zaplnit veliké průchody. Pojme celkem 4 dveřní křídla. Vybírat můžete mezi pouzdry do sádrokartonové i zděné příčky. Díky širokému sortimentu variací stavebních pouzder si vybere i náročný zákazník.

Na přehledném webu m-eclisse.cz můžete pohodlně nakupovat. V jednotlivých kategoriích najdete několik typů pouzder, které obsahuje detailní popisky, parametry, hodnocení a další údaje. Díky těmto informacím získat dostatek potřebného přehledu a snadněji se budete pak rozhodovat. Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, není problém se zkontaktovat s odborníky.  Na webu také najdete složku s dalším potřebným příslušenstvím. To je nepostradatelným doplňkem každého stavebního pouzdra Eclisse. Všechno příslušenství 100 % splňuje funkčnost, díky které budete moci denně pohodlně používat tato stavební pouzdra.

Posuvné dveře právě v kombinaci se stavebními pouzdry Eclisse vytvoří stylové a designové prostředí, které bude působit vzdušně a zároveň prakticky oddělí a uzavře dvě místnosti.

Potřebujete poradit? – www.m-eclisse.cz

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon 1.jpg46.05 KB
Image icon 2.jpg88.81 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712