Dětské ohrádky ochrání Vaše zvídavé mrně!

Zadavatel: BEOM.cz | 27.10.2018 | Obchod, e-commerce
Scarlett.cz
Autor fotografie:
Scarlett.cz

Vaše milované děťátko už dávno ví, k čemu slouží ručičky a nožičky a jalo se objevovat svět? To je paráda, že? Zvídavé mrně ale také dokáže řádně potrápit. A to zejména ve chvílích, kdy se neodkladně potřebujete věnovat domácím pracím. Ať už je to zrovna vaření, praní, žehlení, úklid. Vaše ratolest v tu chvíli nemůže jen tak bloumat vaším domovem a bez dohledu objevovat, mohlo by se stát neštěstí! Zároveň malá batolátka ještě nejsou tolik uvědomělá, aby dokázala pochopit, že maminka nebo tatínek teď prostě nemůžou. Jak jim ale v takovou chvíli zajistit  bezpečí a zároveň dopřát to, co potřebují? Víme, jak na to!

Dřevěné dětské ohrádky Scarlett

Česká, ověřená firma Scarlett s dlouholetou tradicí má v nabídce internetového obchodu Scarlett.cz široký sortiment dětských ohrádek. Dřevěné dětské ohrádky Scarlett můžete umístit doma, až už máte byt, nebo rodinný dům. Zajistíte tak svému děťátku bezpečné místo pro jeho hry i odpočinek. Zároveň budete mít svou ratolest pod dohledem a můžete se tak bez obav věnovat potřebným činnostem. Pro ještě větší pohodlí můžete do dětské ohrádky Scarlett pořídit podložku, která je měkoučká a zároveň skvěle izoluje od chladu tvrdé a chladné podlahy. Podložky mají roztomilé dětské motivy a samozřejmě jsou pratelné. Ohrádky můžete vybírat v různých rozměrech i v mnoha provedení. Některé mají dokonce vyndavací příčky. Jsou z kvalitního dřeva a díky kolečkům je můžete i snadno přemístit podle potřeby.

Plastové a skládací dětské ohrádky Scarlett

V neposlední řadě můžete zakoupit i plastové dětské ohrádky, které jsou vhodné i na zahrádku, kde je také potřeba zajistit malému zvídavému děťátku místo pro jeho hry. Novinkou jsou také cestovní ohrádky, které najdete v nabídce Scarlett.cz za skvělou cenu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz