Vybavte se do práce tak, aby vás ani zima nezaskočila!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 27.10.2016 | Obchod, e-commerce

Hodně lidí vykonává takové zaměstnání, ve kterém se neberou ohledy na aktuálně panující počasí. Například elektrikáři musí do terénu i tehdy, kdy je venku -20°C, protože pokud na vedení elektrického proudu vlivem silného větru spadne větev, někdo tento problém musí co možná nejdříve odstranit. Jestliže i vy pracujete v podmínkách, které ne vždycky patří k těm nejpříjemnější, pak se na zimní sezonu připravte a buďte tak o krok napřed. Věřte nebo ne, ale i práce může být radost, pokud nepodceníte přípravu!

Ať je vítr nebo mráz, vás nic nezastaví!

Možná i vy znáte situace, kdy je venku nepříjemné počasí, prší nebo dokonce sněží, ale vy i přesto musíte do terénu. V takové chvíli se nedá dělat nic jiného, než jednoduše zatnout zuby a jít. Jen málokdo si může dovolit oponovat. Aby vás nezaskočil mráz, zakusující se do holé kůže, pořiďte si na studenou sezonu zimní pracovní oblečení, které vám i venku dodá příjemný komfort. Vybavit se můžete zateplenými monterkami, bundami či mikinami, díky kterým bude práce venku rázem o něco příjemnější.

Základem je teplá obuv!

Pamatujete si na doby, kdy vám vaše babička nebo maminka před tím, než jste odcházeli na zasněžený kopec se sáňkami, vtloukala do hlavy, že největší zima jde vždycky od nohou? Pak si na jejich tvrzení vzpomeňte a věřte, že na něm přeci jen něco bude. Nepodceňujte proto nutnost nosit vhodnou obuv. Jestli vám můžeme něco doporučit, radíme vsadit na zimní pracovní obuv, která vašim chodidlům poskytne to nejlepší. Vybírat můžete mezi několika druhy, díky čemuž určitě najdete to pravé přesně pro vaší pracovní náplň.

Chraňte nejdůležitější pracovní nástroj!

Ať už vykonáváte jakoukoli práci, troufneme si tvrdit, že používáte ruce. Ty představují nejdůležitější pracovní nástroj, ke kterému je třeba přistupovat s maximální péčí. Na zimu by vám rozhodně neměly chybět zimní pracovní rukavice, díky kterým vám nebudou prsty mrznout. Rukavice dobře sedí, jsou pohodlní, zahřejí a především nebrání ve výkonu práce.

Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667