Pracovní oděvy a pomůcky chrání vaše zdraví a zajišťují bezpečí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.9.2017 | Stavebnictví

Pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky představují nedílnou součást velké spousty zaměstnání. Své o tom ví hasiči, dělníci pracující na stavbách, kuchaři pohybující se v gastronomii, stejně tak zedníci, instalatéři nebo dřevorubci. Nošení pracovních oděvů je povinnost, kterou udává zákon a rozhodně to není jen tak. Jejich úkolem je ochránit vaše zdraví a zajistit vám bezpečnost při práci.

V hlavní roli kvalita

Když se řeknou ochranné pracovní pomůcky nebo pracovní oděvy, většina lidí znechuceně nakrčí nos a představí si neforemné rukavice, nepohodlné montérky, boty, které tlačí, brýle, které špatně sedí na obličeji a není přes ně vidět nebo helmy, které způsobují bolest hlavy. To všechno jsou znaky nekvalitních pomůcek a oděvů, se kterými jste se ve své práci mohli setkávat před několika lety. V současné době je všechno jinak a kvalita těchto pomůcek ušla pořádný kus cesty vpřed.

Příjemné materiály

Hlavní roli u pracovních oděvů hraje určitě kvalita materiálu. Na stránkách rucedozadu.cz najdete pestrou nabídku pracovních oděvů, která zahrnuje trička, mikiny, vesty, montérky, kraťasy, bundy i čepice, nechybí obuv ani ochranné pracovní pomůcky v podobě rukavic, helem, roušek, respirátorů a mnoho dalšího. Zde najdete to pravé, co potřebujete nejen při vykonávání vašeho zaměstnání, ale co může stejně tak dobře využít i při práci doma nebo na zahradě.

Zdraví je na prvním místě

Už od dětství je nám kladeno na srdce, že zdraví má člověk jen jedno a je tedy potřeba o něho pečovat. Určitě tedy pracovní oděvy ani pomůcky nepodceňujte, neberte je na lehkou váhu a neschovávejte je ve skříňce místo toho, abyste je nosili. Uvědomte si, že kvalitní pracovní oděvy a pomůcky, jež si můžete pořídit v e-shopu rucedozadu.cz vám mohou zachránit i život, přinejmenším pak předejít nepříjemným úrazům.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667