Vlastní byt: vhodný k životu nebo jako pasivní příjem?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.9.2017 | Reality, bydlení

Mít svůj vlastní byt je snem nejednoho z nás. Stále více lidí se zajímá o prodej nemovitostí, bedlivě sledují poklesy i narůstání jejich cen a zvažují, zda je tato varianta vhodná i pro ně samotné. Co si budeme nalhávat: bydlet ve vlastním má jistě mnoho výhod. Jste sami sobě pánem, rozhodujete o jeho vnitřním uspořádání i podobě, nemusíte se ptát na svolení a na nikoho neberete ohled. Na druhou stranu vlastnit byt představuje i určití starosti, kdy se musíte o nemovitost starat po technické stránce, a přiznejme si: ne všichni to zvládnou.

Kupte si byt a zajistěte si pohodlný život

Máte-li k dispozici dostatečně velký obnos peněz nebo vám nedělá problém zajít do banky a vyřídit si hypotéku, je pořízení nemovitosti dobrý nápad. Prodej bytů Praha je rozmanitý a čítá několik desítek nabídek, mezi nimiž můžete dle libosti vybírat. Najdete zde malé i velké byty, byty nacházející se na okraji Prahy, kde je klid, nebo v samotném centru, kde to neustále žije, a všechno máte na dosah ruky.

Nemovitost jako pasivní příjem?

Jednou z možností je pronájem bytu, který máte ve svém vlastnictví. Vy investujete do pořízení nemovitosti, vložíte do ní určitou částku peněz, ale ve své podstatě o ně nepřijdete, protože se vám díky pronájmu budou vracet. Získáte tak pasivní příjem, kterým můžete splácet hypotéku a mít tak o něco pohodlnější život.

Ceny rostou, neotálejte

Pokud byste se podívali do světa realit a zajímali se o něj trochu blíže, zjistili byste, že je letošní rok rokem ohnivého kuřete. I to má vliv na to, že reality Praha stoupají na ceně. Pořizovací cena bytů tak neustále roste a podle odhadce se jen tak v blízké době nárůst nezastaví. Uvažujete-li o pořízení nemovitosti, dlouho neotálejte. Byty budou čím dál dražší.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667